Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » HATALMAS ÁTOK ŰL RAJTAM! Hogy...

Sasaa kérdése:

HATALMAS ÁTOK ŰL RAJTAM! Hogy szabadúljak meg tőle?

Figyelt kérdés
25 éves ember vagyok ki a korához képes valóban sok roszat élt meg de ettől függetlenűl 5-6 éve tudományosan megmagyarázhattatlanúl rám jár a rúd! Nem hiszek semiben csak önmagamban és a megmagyarázható tényekben Pont enek okán meg magyarázhattatlanúl szerencsétlenségeknek a szerencsétlenségét élem sorozatosan már most napi szinten óráról órára kivéve amikor nem! Vannak kételyeim az átkom származásáról ami Valóban azt bizonyítsa hogy HATALMAS ÁTOK ŰL RAJTAM! és persze gyermek koromból jósoltak is a szerencsémről (valós papírral rendelkező jós nő ki álitása szerint el vették a szerencsém) de én akkor ben úgy nem hittem de mostmár én Mondom Meg átkoztak! KÖNYÖRGÖM VALAK SEGÍTSEN MERT BELE ŐRÜLÖK mintha egy horror film lenne az életem ez nekem nagyon keserű :- ( mit tegyek?

2014. aug. 1. 01:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
Fordulj a jó istenhez nála semmilyen átok nem hat :) de a mágia is olyan mint a bumeráng :) És attól hogy nem ismered a törvényt még nem ment fel a megszegése alól ha szeretnéd a jó istent befogadni az életedbe és hinni benne akkor írj és segítek megtalálni az úrt
2014. aug. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
2014. aug. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam már jósnőnél,azt mondta 25 éves koromig meg fogok halni.Már 36 vagyok :) Felejtsd el ezt a hülyeséget!Próbálj meg pozitívan gondolkozni és csak a jó dolgokra koncentrálni.Ha folyton rosszra gondolsz,a rosszat vonzod be az életedbe.
2014. aug. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul ez meg? Miféle bajok sújtanak? Lehet hogy csak te nagyítod fel ezeket az apró cseprő problémákat!?
2014. aug. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Mi vagyunk veled megátkozva.
2014. aug. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Légy kevésbé primitív és ne higgy az átkokban. Segíts magadon, amennyire tudsz.
2014. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"hiszek semiben csak önmagamba"

Ezzel meg is cáfoltad önmagad mivel bedőlsz a jósoknak, akik átkot bocsátottak rád.

2014. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Én is igy voltam . Aztán elváltam . Nincs anyós , nincs átok.
2014. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

E világ ura a sátán,Isten részleges engedélyével megpróbálhatja becsapni,megrontani az embereket. Nem feltétlenül átkoztak,vagy rontottak meg,lehet csak a démonok,istentelen szellemi lények ’’ gyötörnek,, hogy ezáltal elhagyjad a hited.

Ez része a megváltási tervnek. Ugyan nehéz megérteni,de időnként maga Isten hoz minket nehéz helyzetbe mert megkeményedett szívünk iránta és így akarja elérni ,hogy a sima út helyett a göröngyöset ,a széles ösvények helyett a keskeny ösvényt válasszad. Keresd a vele való kapcsolatot.

A lélek számára a 3.dimeniós világban való megtestesülés ajándék ,hogy nemesedjen.

A rontást,átkot apai és anyai ágon is,illv szerezhetsz ebben az életedben is !

Átok ellentéte az áldás.

Az á l d á s : Isten uralma alá helyezni valakit, valamit.


Az átok. rontás,igézet,fekete mágia során kerülhetnek rád ugyn. démoni kötelékek.

Ahol megvagy kötve,ott már elvagy zárva az isteni segítségtől.

Átkot és rontást nem csak emberre, hanem szinte bármire - állatra, tárgyra, házra, autóra,területekre is hatnak.

Ezeken kívül még: az emberek gyakran önátoktól is szenvednek. ("én képtelen vagyok....-rá"; "hülye vagyok"; "nekem semmi sem sikerül"; "én szerencsétlen vagyok" ...... ) Ismerős ugye ez a gondolat menetel? Mások rossz kívánságai is megtapadnak auránkon - ami folyamatosan, a nap minden percében hat ránk - akadályoz, gátol, nehezít mindent- minden pillanatban.


A szent szellem nem megy,nem működik koszos helyen ’’edényben,,.

Démoni elnyomás területekre hat,gyógyszeres kezelés nem gyógyítja,nagyrészt deréktáji fájdalomként jelentkezik( ok nélküli).

Rögeszmés kísértés, az értelmünkre hat,erős,állandó,nehéz legyőzni,esetlegesen erő migrénszerű fejfájás lehetséges.

Nem árt részt venni egy szabadító szolgálaton.

A hit Jézusi szellemi törvényein alapul,bárki tudja használni. Saját szavaink ( az ige ) hozzák működésbe.


Minden ember eltudja vágni a démoni kötelékeket Jézus nevében !

Az oldás és kötés hatalma itt van a földön,itt tudjuk ezt megtenni a lelkünk érdekében.

(Máté 16:19) És néked adom a mennyek országának kulcsait; és a mit megkötsz a földön, a mennyekben is kötve lészen; és a mit megoldasz a földön, a mennyekben is oldva lészen.


Máté 19:6

„Neked fogom adni a mennyek királyságának kulcsait, és minden, amit megkötsz a földön, meg lesz kötve a mennyekben, s minden, amit feloldasz a földön, fel lesz oldva a mennyekben!”


Jézus hatalmat adott nekem arra, hogy használjam az Ő nevét. És amit megkötök a

földön, az a mennyekben is meg lesz kötve. És amit feloldok a földön, a mennyekben

is fel lesz oldva. Ezért az Úr Jézus Krisztus nevében megkötözöm a fejedelemségeket,

a hatalmasságokat, a jelenvaló világkorszak sötétségének uralkodóit. Megkötözöm és

lerontom a gonoszság szellemeinek hatalmát a magasságban, és nem árthatnak

nekem semmit Jézus nevében (Máté 16:19; János 16:23–24; Efézus 6:12).

1 Kor. 6,3

Nem tudjátok-é, hogy angyalokat fogunk ítélni, nemhogy a mindennapi élet dolgait?

Pál elmondja, hogy egy nap a hívők fogják megítélni a bukott angyalokat, démonokat.

A nagy fehér trón ítélet után jön a második lépés, amikor is a démonok a tűznek tavába

vettetnek, ahol az örökkévalóságot kell tölteniük (Máté 8:29, 25:41,46). Ez lesz a démonok

végső kárhozata



1.szabadító ima:

AZ ÚR LELKE

Az Úr Lelke, Istennek Lelke, Atya, Fiú és Szentlélek, Szentháromság,

Szeplőtelen Szűz, angyalok, arkangyalok és a mennyország szentjei, szálljatok rám.

Olvassz fel engem, Uram,

alakíts, tölts el magaddal, rendelkezz velem.

Űzd távol tőlem a gonosz minden erejét, semmisítsd meg, zúzd össze,

hogy jó lehessek és jót tehessek.

Űzd el tőlem az ördögi bajokat, a boszorkányságokat, a fekete mágiát, a fekete miséket, a varázslatokat,

a megkötéseket, az átkokat, a szemmel verést;

az ördögi zaklatásokat, az ördögi megszállottságot, az ördögi lidércnyomásokat; mindazt, ami rossz, bűn, irigység, féltékenység, álnokság; a testi, lelki, erkölcsi, szellemi, ördögi betegségeket.

Égesd el mindezeket a bajokat a pokolban, hogy ne érinthessenek többé engem se

és egyetlen teremtményt se a földön.

A mindenható Isten erejével,

a megváltó Jézus Krisztus nevében,

a Szeplőtelen Szűz közbenjárása által minden tisztátalan léleknek,

minden engem zaklató jelenlétnek elrendelve és parancsolva legyen, hogy azonnal hagyjanak el, végleg távozzanak és menjenek az örök pokolba,

Szent Mihály arkangyal, Szent Gábriel, Szent Rafael és őrangyalaink által megbilincselve,

a legszentebb Szeplőtelen Szűz sarka által eltiporva.


2.szabadító ima:

Mennyi Atyám Jézus nevében kérlek vágd le rólam,tedd semmissé ebben az életemben szerzett, és korábbról apai,anyai ágról örökölt rontásokat,átkokat,fekete mágiákat,igézeteket,démoni kötelékeket.

Korábban vagy ebben az életembe tett gonosszal való eskümet,paktumot tedd semmissé,töröld el a Jézus nevében.

Sátán tudja, hogy a Biblia igaz, és ő tudja, hogy mi jön, és ő tudja, hogy ő személyesen fog veszíteni, és ő tudja, mikor.


Megbocsájtok mindent önmagamnak és az összes ellenségemnek és mindezekre kérem mennyei Atyám a Te áldásodat a Jézus nevében.


Google-ból letölthető

Charles Capps

A Teremtő ereje veled van


Peter J. Horrobin – gyógyulás és szabadulás ( démoni belépési pontok )

Bill Subritzky – szabadulás a démonoktól

AZ IMA A SZELLEMVILÁGBÓL NÉZVE

http://www.youtube.com/watch?v=jUHtzZWp_Gw

[link]

AZ IMA A SZELLEMVILÁGBÓL NÉZVE

http://www.youtube.com/watch?v=jUHtzZWp_Gw

[link]

[link]

[link]



A szellem

Tulajdonképpen ez vagyunk mi. Ez a rész az ember legbelseje, ez az igazi énünk.

A szellemünknek is három része van.

A kommunió - a közösség szerve, amelyen keresztül Istennel tudunk kapcsolatot teremteni; az intuíció - amely vezet bennünket a bennünk lévő élet szerint; és a lelkiismeret - amely az erkölcsi döntésekben vezet bennünket. Ez az a hely, ahová az újjászületéskor még Isten Szelleme is beköltözik, a Szent Szellem (ill. hagyományosan a Szentlélek). Isten Szelleme tartalmazza Isten teljességét, benne van az Ő teljes istensége és az emberi tapasztalat is, amit Jézus emberi élete során szerzett. Mivel ez is egy élet, ez is csak akkor tud megmaradni, ha tápláljuk. Naponta kell a szellemünket táplálni az IGE olvasásával, és akkor ki tud teljesedni bennünk Isten élete.

A lélek

az a szervünk, amin keresztül a környező világgal tartjuk a kapcsolatot, és ezt hívjuk egónak. Három része van, az értelem, az érzelem és az akarat. A lelkünk (héber: nephesh) akkor keletkezett, amikor Isten életet lehelt az emberbe, és az a testtel kapcsolatba került

A Szentírás világosan feltárja, hogy a szent szellem az az erő, mellyel Isten véghezviszi az akaratát.

2014. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Térj észhez és fogd már fel hogy NINCS OLYAQN HOGY ÁTOK MEG JÓSLAT AZ ÖSSZES OSTOBA BABONA
2014. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!