Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez köthető lenne az előző...

Ez köthető lenne az előző életemhez?

Figyelt kérdés
Már kiskoromban is nagyon imádtam a balettot és mindig kértem a szüleimet hogy irassank be balett órákra. Most 16 éves vagyok és még mindig ugyan úgy odavagyok érte és néha táncolok itthon és nagyon élvezem. Hajlékonyabb vagyok mint az átlag emberek pedig nem tettem érte semmit se, és mikor múltkor táncoltam hagytam hogy a zene irányítson olyan mozdulatokra voltam képes és olyan lépéseket csináltam amik engem is megleptek mert sosem tanultam. Azt hittem csak véletlen és még most sem nagyon tudom mi de köze lehet az előző életemhez?

2014. aug. 25. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak tehetséges vagy.
2014. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én előző életemben Friedrich Nietzsche voltam.
2014. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2014. aug. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az alábbi mindhárom feltétel egyidejűleg teljesül, IGEN, ha bármelyik nem, akkor NEM!

- HA volt előző életed,

- HA előző életedben ember voltál,

- Ha előző életedben baletttáncos voltál.

2014. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hasonlóképpen vagyok a lovakkal/lovaglással :) Tudok velük kommunikálni, akár ismerem a lovat akár nem, persze a lovaknak rettentő erősek a hullámaik, de mégis, én kicsit máshogy érzem, mint az átlag emberek, ő nekik ha megsimogatják nem biztos, hogy el lazulnak, vagy becsukják a szemüket, nálam viszont így van :)
2014. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!