Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi ez? Mozarthoz...

Szerintetek mi ez? Mozarthoz közöm volt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha valami nagyon kötne Mozarthoz, és életéhez. Nagyon ragaszkodom Salzburghoz, nem tudom miért. A zenéjétől, mintha más dimenzióban v korban lennék. Álmomban többször voltam ő, amint épp komponálok. Visszatérő álmaimban mindig benne van ő: Vagy én vagyok és mint irtam, komponálok, vagy szimplán az utcán sétál alkohollal a kezében és mintha beleszállnék a testébe (ez visszatérő)Hirtelen a kép elsötétül, aztán vmi ismeretlen személy leszek, és végül én, aki most vagyok. Egyszer csináltam regressziós meditációt, a folyosón volt egy ajtó, amin átmentem és mintha Mozart lettem volna ott is, vagy legalább is erősen jelezte nekem valami, hogy őt figyeljem (akkor még nem szerettem különösebben) Egyszer meghallottam egy művét, amit soha ez előtt nem: Mintha kötne valami ahoz a műhöz, mintha már hallottam volna egyszer, pedig se rádiót, se semmit nem hallgattam addig (6 éves voltam kb.) Nem csak ennyi. kb. 2 évesen vonzott a zongora és 6-7 évesen megtanultam az 1. zongoradarabot (nem jártam még zenedébe) 7 évesen komponáltam egy művet, azóta ezt csinálom. 15 éves vagyok és szeretném megtudni, vajon Mozart reinkarnációja vagyok-e. Kérlek, csak olyanok írjanak, akik hisznek ebben.

2015. febr. 28. 12:18
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
67%
Szerintem hagyd abba a füvezést :-D vagy lsd vagy nemtudom mit tolsz :-D
2015. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Jaj, de vicces kedvében van valaki ;) Nem tolok semmit, nem illeszkedem be ebbe, a kritizáló, egyéniség mentes világba. Elítélem még a dohányzókat is.
2015. febr. 28. 12:42
 3/27 anonim ***** válasza:
76%

Egy évesnél fiatalabb voltam, amikor játszottam zongorán, mégsem tartom magam Beethowen reinkarnációjának!

(Szerettem a zongora tetején csúszkálni és szüleim -kellő felügyelet mellett megengedték, tehát zongorán játszottam...

2015. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
ÍRTAM: Csak olyanok írjanak, akik hisznek ebben!!! Nem kérek a szkeptikus majmok válaszából! Ez a gyik tele van trollokkal.
2015. febr. 28. 12:50
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Ez ám a jól felépített téveszme. Nem csoda, hogy elhiszed.
2015. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Nem az agyam játszik velem, mert mással nem szokta ezt csinálni, csak Mozart. Aztán kezdtem többet hallgatni a zenéjét, mert nagyon jó.
2015. febr. 28. 12:54
 7/27 anonim válasza:
66%
Szerintem ez abszolút nem normális hogy egy 15 éves gyerek akinek még lazulnia kéne a haverokkal meg csaajozni az azt gondolja hogy ő Mozart reinkarnációja lehet valami porszem van a gépezetbe kicsit lazulj mennyel focizni vagy nemtudom :-)
2015. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Drága utolsó, csaj vagyok :D
2015. febr. 28. 14:01
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Itt gyakorin ezt senki nem fogja neked megmondani, mert a többség aki az ezotéria kategóriában van, csak szórakozni jár ide, és nem értenek hozzá!
2015. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Mozart 15 évesen már világszínvonalú operákat és szimfóniákat írt, ha az ő reinkarnációjának érzed magad, akár most is nekikezdhetsz.
2015. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!