Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik ilyen összefüggés?...

Létezik ilyen összefüggés? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Vannak olyan esetek amikor egy emberi személy "szerelmet" érez egy animében szereplő karakter iránt. Van köze az ilyen eseteknek a reinkarnációhoz? Úgyértem, lehetséges az, hogy egy ilyen karakternek akár a megjelenése is emlékeket ébreszthet az illetőben, és emiatt úgyérzi mintha szerelmes lenne abba a karakterbe.

Velem már nemegyszer megesett, hogy anime karakterbe "szerettem bele", és az esetek nagy részében soha nem érzett érzések fogtak el. (Olyan mint amit már éreztem de nagyon régen, talán előző életemből).

Aztán néhány napja megint "beleszerettem" egybe. :P

Senki nem tudta, senkinek nem szóltam róla, este mégis mikor kimentünk hullócsillagot nézni a kertbe, öcsém egyszercsak hirtelen rámnézett és megijedt. Megkérdeztem mit látott, és azt mondta hogy egy lányt de csak egy fél pillanatig. Azt mondta biztos csak álmos már, de engem ennél jobban érdekelt a dolog. Elmondta, hogy mire emlékszik. A "személyleírás" pontosan egyezett. Egyszerűen nem bírtam elképzelni még azt sem hogy feltörte a telefonomat, mert aznap nem is volt szinte itthon. Megmutattam neki egy képet és azt mondta, hogy a különbség az öltözetén kívül csak annyi volt, hogy akit látott az igazi ember volt. Lehetséges, hogy szellemet látott?



2015. júl. 19. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Diagnózis: túl sok animét nézel.
2015. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Doktor úr! Melyik kezemmel fogjam a fejemet? -.-
2015. júl. 19. 14:21
 3/6 huskyloverapach ***** válasza:

Hát elég érdekes sztory... Figyej még lehet is hogy igazad van! Velem is elô fordult hogy anime larakterbe zúgtam bele. ( én Asunába a SAO- ból) De nem jelent meg mellettem (kár).

Te amúgy kibe?

2015. júl. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most épp Karen Kujouba. ^^ Mint azt a kulcsszavak közé is beírtam..,CSAK VALAMIÈRT NINCS OTT! ><

Am én nem arra gondolok, hogy maga Karen jelent meg előttem, hanem arra, hogy csak 100% úgy nézett ki csak igazi emberként. És azért lettem belé szerelmes, mert már előző életemben ismert szeretett személyre emlékeztet. Valószínüleg tudatalatt.

(Am nem bántam volna ha én is látom) :)

2015. júl. 20. 03:24
 5/6 A kérdező kommentje:
megjegyzés: Asuna valóban jól néz ki. Eddig nem is tudtam melyik animében van benne.
2015. júl. 20. 03:28
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
A-Suna jeee jók ezek a nevek :D
2015. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!