Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A facebookon teljesen véletlen...

A facebookon teljesen véletlenül találtam egy amerikai srácot aki ugyanúgy néz ki mint én, és szinte ugyanazokat a dolgokat kedveli. Mi a franc ez?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom a hideg kirázott amikor megláttam. Nyugtassatok meg, hogy ez nem valami természetfeletti dolog, mert nyomban összeszarom magam. :/
2015. aug. 4. 01:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nyugodj meg teljesen véletlen sőt baromi ritka jelenség hogy találj egy magadhoz komolyan hasonló embert. Magyarázat: az emberhez szükséges gének rengeteg milliárd féle kombinációval rendelkeznek így szinte minden ember más és más (ikreket ne keverjük bele) DE nem lehetetlen hogy ez az ember egy hasonló kombináció eredménye úgyhogy mind fizikailag mind mentálisan hasonlithattok. Úgyhogy ne parazz :)
2015. aug. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%

A.) Lehet, hogy az ikertesód, csak otthon nem mondtak el valami fontosat neked. Vagy apukád esetleg spermabankkal kapcsolatba léphetett?

B.) Csak valaki szivat vagy valamiért utánoz.

C.) Amerika egy másik dimenzió és amerikások lenni marslakók.

D.) Sok volt a bukta

E.) Bemeséled magadnak, küldj képet :D

2015. aug. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy mondja a Lucifer abban van nemi igazsag! :)
2015. aug. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Elvileg mindenkinek van minimum egy hasonmása a világon...nem hiszem hogy természetfeletti, láttam már embereket akikről azt hittem testvérek, és közük sem volt egymáshoz

[link]


Ennek az oldalnak pl. pont az a lényege hogy megtaláld a hasonmásod.

2015. aug. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg felvenni vele a kapcsolatot!
2015. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A barátnőmről azt hiszik, a tesóm, s tök véletlen.
2015. aug. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Véletlen.
2015. aug. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Véletlen. Barátnőm egy magyar lányt talált, aki akár az ikertestvéreim is lehetne. Sőt, szereti azokat a dolgokat, amiket én is. (Blogot vezet, onnan tudom.) Nincs ebben semmi természetfeletti.
2015. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De akar a masikfeled is lehet.
2015. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Ez érdekesen hangzik. Kifejtenéd bővebben?
2015. aug. 15. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!