Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Asztrális utazás? [Többi lent! ]

Asztrális utazás? [Többi lent! ]

Figyelt kérdés

Oké, tisztázzuk, nem kell szidni engemet, attól föggetlenül, hogy semleges vagyok általában az ilyen dolgokban(nem mondom, hogy nincs ilyen, de azt sem, hogy van)attól mindig érdekeltek és szivesen olvastam róla. Szóval: Az egyik barátomtól hallottam erről és lenne pár kérdésem:

Akik azt állítják, hogy létezik, mivel magyarázzák azokat az(ELVILEG) bizonyított dolgokat, hogy ilyenkor csak képzelődsz..illetve nem is, hogy bizonyítság, csak magyarázzák el, hogy miért nem csak képzelgés szerintük.

Akik azt modják, hogy hülyeség, azoktól viszont bizonyítékot kérnék, és arra választ, hogy azon a rengeteg laboratóriumi kísérleten, hogy tudtak a tesztalanyok pld. egy másik szobában egy papírra írt 7 jegyű számot elmondani úgy, hogy azelőtt nem jártak ott?

A képzelgések pedig szerintem azért nem igaz, mert ugyanolyat ennyi ember nem képzelhet..


Akik hisznek benne:

Milyen érzés? Hogy tudtad leküzdeni a félelmet? Milyen volt meglátni magadat? A fizikai világ pontos mása volt? Olyan voltál mint egy szellem? Mi a helyzet a ,,Megszálhat a démon'', ,,Elszakadhat a kötél(Van egyáltalán ezüstkötél?)'', ,,Erősebb gonosz asztrális teremtmények megtámadnak'', ,,Nem tudsz visszajönni'' állításokkal? Ha tényleg létezik, ennyire veszélyes?

A fizikai világgal mennyire tudsz éritkezni? Át mész a tárgyakon? Vagy tudod mozgati őket? Láthatnak mások? Tudsz fejlődni, hogy láthassanak mások? (Olvastam olyat is, hogy ha elég fejlett vagy akkor a gondolatolvasás is megy, ez igaz?(Bár az asztrál*utazással szemben semleges vagyok, a gondolatolvasással kapcsolatban egyáltalán nem hiszek semmit)).

Milyennek látod a lelked? Vagy látod egyáltalán közbe magadat? A testbe visszajutás tényleg úgy működk, ahogyan leírták?


Vágül: A tudomány fizika ágának elvileg van erre a képzelődésen túl is bizonyítéka(holomező). Akik hisznek benne/éltek át ilyet: szerintetek lehet igaza a tudománynak.

Előre is köszönök minden értelmes választ, sőt, még a trollokat is..szeretek nevetni..:D



2015. szept. 24. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Nekem sokszor van asztrális utazásom, mert egy Opel Astránk van. Egyáltalán nem hülyeség. Sokszor utaztam már vele. Jó érzés ahogy suhan. Eleinte féltem, de már rájöttem, hogy biztonságos. Furcsa volt meglátnom magamat, de beállítottam a tükröket rendesen és most már hátrafelé látok. A démon néha megszáll, mert megy nagyobb gázra ha kell. A kötél még nem szakadt el, nem kellett vontatni. Vannak erősebb és gonosz teremtmények is az utakon, de nem kell velük foglalkozni. Ahova megyek, onnan vissza is tudok jönni, de előfordul, hogy tankolni kell hozzá. A tárgyakon nem szeretek átmenni, mert azok kárt okoznának. De mozgatni tudnám vele a tárgyakat, hatás ellenhatás törvénye miatt ezt sem csinálom, mert károsodna. Azt remélem, hogy látnak mások, mert különben nekem jönnének. Tudok fejlődni, de a többi vaksinak szemet nem adhatok. A gondolatolvasás az nehezen megy, néha vannak olyanok akikről nem tudom mit akarnak, de szerintem ők sem, hogy jobbra vagy balra akar kanyarodni. A lelkem, mármint az Astrát? Szerintem jól néz ki. Ha a hétvégén leviaszozom lefényesítem, akkor látom is benne közben magamat. Ha kiszálltam belőle, akkor vissza is tudok szállni.

Nem kell ahhoz fizika, hogy bebizonyítsam, hogy látezik. Ott áll most is az udvaron, bárki megnézheti. Remélem, hogy sokat nevettél.

2015. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

- Milyen érzés? Olyan mint amikor kimész a konyhába, de mégis másmilyen, könnyebb.

- Hogy tudtad leküzdeni a félelmet? Sok gyakorlással elsősorban, na meg ha tudod hogy vannak ott a dolgok és mit kell csinálni.

- Milyen volt meglátni magadat? Az ágyon sose láttam magamat, csak tükörben, néha más arcom volt.

- A fizikai világ pontos mása volt? Nem, de kinézetre hasonlit rá.

- Olyan voltál mint egy szellem? Nem, minden valódinak tünt, és láttak "mások" is ha kimentem az utcára, ami általába máshogy nézett ki.

- Megszálhat a démon? Nem hiszem. Ha megtámadnának, akkor van rémálmod, de az is csak belső engedéllyel történhet. Mindig vissza tudsz jönni. Nem veszélyes, ugyanolyan mint az álmodás.

- A fizikai világgal mennyire tudsz érintkezni? Semennyire.

- Át mész a tárgyakon? Általába nem lehet átmenni rajtuk, max valami különleges gyakorlattal. Az ajtókat nem lehet bezárni, mert akkor is kinyilnak. Tárgyakat lehet mozgatni ott is.

- Láthatnak mások? Nem tudom, szerintem sosem.

- Tudsz fejlődni? Igen, akkor egyre szebb és nagyobb lesz az asztráltér, mindenféle értelemben.

- Milyennek látod a lelked? Hangulatfüggő. Minden asztrálutazás más, ahogy minden álom is.

- Látod közbe magadat? Hát, a kezedet megtudod nézni.

- A testbe visszajutás úgy müködik hogy egy hirtelen lehúzó érzéssel felébredsz. Néha előre meg lehet érezni, hogy mikor fogsz visszajutni.

2015. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Erről regényeket lehetne írni...:)

Ha eddig nem tetted meg, olvasd el.

Ophiel-Asztrál Projekció.

Annyit mondhatok, hogy az asztrál síkon épp ellenkező "törvények" uralkodnak, mint a fizikai síkon.

Ha elolvastad, akkor megtudod tanulni, nem nehéz.:)

Nincs semmi veszélye!

Én is sokat halottam, hogy ne tedd mert veszélyes stb.

Igazából, mindenkinek más-más az asztrál utazás.

Tehát, most mondhatok egy példát.

(Ami igaz)

Volt rá példa, aki eljutott a Mars-ig asztràl projekcióval.

Illetve, volt aki egy démonnal találkozott az asztrál síkon.

Személyesen én is láttam...

Nem mentem oda hozzá (nem azért mert féltem), meglehet tanulni hogy kell "kiiktatni" őket.

A lényeg.

Tanuld meg (ha éredekel) és majd tanuld meg az asztrál tested uralni.

Elég sok dologra leszel képes.:)

2015. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mindenki kapta a zöldet, még az első is, jót nevettem. :D


Ez jónak hangzik, megér egy próbát, hisz először a tudatos álmodásban sem hittem, most mégis tudom. :D


Pár kérdés félreértettetek.

Amikor azt kérdeztem, hogy fizikai sík pontos mása-e, akkor arra gondoltam, hogy ugyanolyan kinézetű tárgyak vannak ugyanazon a helyen?

Mert hallottam(ahogy írtam is) a papírra számot- bizonyítási módszert, ez igaz? Tényleg be lehet bizonyítani?

Egyébként ha ez igaz, és tényleg el lehet jutni akár az űrbe is, miért nem mutatták még meg a professzorok a tudósoknak? Sok előrehaladás lehetne ez fizika és csillagászat terén, nem?


Egyébként ,,nem-hívők'' válaszát is várom az ellenérvekkel. Köszi! :)

2015. szept. 25. 12:38
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A kérdéseidre a válaszaim:

Milyen érzés? Hát furcsa olyan bizsergő és eleinte olyan mintha kitörne minden csontod de nem fáj vagyis előtte úgy érzed hogy a tested kicsavarodik

Hogy tudtad leküzdeni a félelmet? Hát én nem féltem hiába írták hogy milyen veszélyes nagybátyám élt át rengeteg ilyet

Milyen volt meglátni magadat? Én csak egyszer utaztam így tudatosan és annyira jó volt hogy nem is néztem magamra de biztosan elröhögtem volna magamat

A fizikai világ pontos mása volt? Nem hiányzott néhány bútor van ami nem a helyén volt és a minták is sokkal bonyolultabbak voltak minden olyan csillogó volt és fényes

Olyan voltál mint egy szellem? Magamat nem figyeltem de ahogy a kezemet láttam olyan volt mint a való életben csak egy kicsit fényesebb csillogóbb meg kékesebb ahogy a bútorok is :D

Mi a helyzet a.. állításokkal? Hát én nem láttam démonokat de több asztrális sík létezik és van amelyikben vannak de ha észak felé fordulva lépsz át az asztrális világba és egy ezüst lánc van meletted akkor nem szállhat meg

Van ezüstkötél bár én nem láttam viszont ez nem egy könnyen szakad el szóval ettől nem hiszem hogy nagyon kell félni ha elszakad akkor meghaltál (aki úgy hal meg hogy elalszik és nem kel fél az így halt meg mivel mindenki mindig amikor alszik asztralutazik csak nem emlékszik rá és ezért lehet az hogy úgy érzed tudod mi hol van vagy ezt láttad már közben nem is voltál ott, mert álmodban jártál ott) Ahogy a démonok ellen védekezel úgy ezek ellen is és érdemes megemliteni hogy a saját testünk megvéd ezektől mivel van saját kis burkunk ami ezektől véd és csak nagyon ritkán szállnak meg én kettő ilyen esetről tudok de az egyik nincs bizonyítva. A nem tudsz visszajonni állítás hamis mivel ha megijedsz egyből visszatérsz mert a tested visszaránt, de saját magad is visszajohetsz akár mikor (amikor visszatérsz akkor olyan érzés mintha zuhannal mert visszazuhansz gyakorlatilag a testedbe :D Ezért van az hogy valaki úgy ébred fel hogy úgy érzi mintha lezuhanna valahonnan vagy ezt álmodja, ezekre mindenki felkel)

Igen veszélyes de nem annyira mint ahogy mondják ez olyan mint a gyógyszerek pl. Augmentin rá van írva hogy epilepsziás rohamot, halált, stb.okozhat és 100 millió ember közül 1 nek lesz ilyen mellék hatása vagy ez olyan mint a vilagvege minden évben itt fenyeget de nem történik semmi ha történne meghalnank és úgy sem tudnánk már mit csinálni nem is fájna mert olyan gyors lenne ezért nem kell parázni mert ha bekövetkezik is már nem tudsz mit csinálni egyébként ha már vosszajottel az első tudatos asztral utazasodrol akkor minden más lesz máshogy gondolkodsz majd és félni sem fogsz hidd el

Nem mész át a tárgyakon és megerinteni sem tudod őket de nagyobb szinten azt hiszem lehet vinni magaddal tárgyakat vagy embereket is de ahhoz pl mind a kettőtoknek nagyon magas tapasztalattal kell rendelkezni ami akár 10-10 evetekbe is beletelhet, de minél többet foglalkozol ezzel annál jobb de tárgyakat mozgatni úgy tudom magas szinten sem lehet

Nem látnak mások magasabb szinten sem maximum éreztetik a közelségedet (egyébként ha alszol a fizikai tested felett lebeg az asztrális tested csak nem látod és ezért is zuhanó érzést érzel vosszajvetelkor mert vissza esel a testedbe

Gondolatolvasáshoz nem kell asztrál utazni de erről nem tudok lehet hogy lehet érezni mások gondolatait vagy érzéseit

A lelked ugyan úgy néz ki mint te :D de egyébként nem szabad csak magasabb szinten tükörbe nézni mert a latvanyodtol megijedhetsz és visszaugrassz a testedbe jobb esetben vagy sokkot is kaphatsz bár attól függ melyik sikba akarsz atlepni

A testedbe visszajutast nem tudom hogy írtak de egyszerűen vissza tudsz lépni sőt ha kell a tested visszahuz csak azt jegyezd meg jól hogy mindig olyan helyen vagy úgy csináld hogy véletlenül se zavarjon meg senki,mert ez Olyan mintha felzavarnanak almodbol és rettentul rossz tud lenni és elvileg ha peches vagy bele is halhatasz vagy sokkot kapsz mintha megijesztenének, csak sokkal rosszab de nyugi 100. Millióból ha egyszer elofordul valakivel olyan hogy ilyenből baja esik

2015. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

(Utolsó voltam, bocsi a fogalmazási és a helyesírási hibákért de telefonon vagyok :D)


Bye: Egy lány (13 éves viszonylag korától bővebben értett) :D


Adanex

2015. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok megint :D


Egyébként mutatták már be ezeket de nem hittek nekik, ez olyan mintha neked valaki azt mondaná hogy

halhatatlan tud repülni és szárnya van valószínűleg te sem hinnéd el :D egyébként ezzel ismerek egy embert aki ezzel foglalkozik és ismer olyanokat akik ilyenekkel bizonyotottak dolgokat és pl a Marsot is pontosan körülirta és pontos volt a leírása mert műholdon keresztül bizonyították egy idősebb hölgy távolbalátással írt körül egy szobát

(Nagybátyám pedig egy erdőben mondta hogy talált egy paplan alatt egy csontvazat és elment másnap megnezni és Tényleg ott volt) (Minimálisan lehet mozgatni tárgyakat ezek szerint hogy ez eszembe jutott de lehet hogy csak te látod hogy elmozdult más nem. Mivel érdekes is lenne ha csak tárgyak simán maguktól mozognanak)

2015. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Itt mégegy kérdés felmerül:

Tudatos álmodással mi a helyzet? Akkor hol vagyok? Csak mert ott konkrétan bármit meg tudok tenni..

2015. szept. 25. 21:10
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyébként az igaz, hogy sokszor ébredek úgy, mintha fizikailag elestem volna, akkor ez az a visszahúzás? :D
2015. szept. 25. 21:11
 10/18 anonim válasza:
Hogy lehet beleesni ebbe az asztrális dologba?engem érdekelne.írjatok légyszi,akár itt akár priviben!?
2015. okt. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!