Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Valóban a megvilágosodáshoz...

Valóban a megvilágosodáshoz van köze?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta èrdekel a spiritualitás, vannak tapasztalataim más dimenziós lényekkel, különös érzésekkel (testelhagyás és hasonlók), estem át hipnózison is több alkalommal.

Néhány napja nem tudtam éjjel elaludni, és gondolkodtam. Elöször csak fura nyugalom szállt meg, majd tàgasnak ès fényesnek éreztem a szobát. Utána úgy éreztem, mintha megnyílt volna a tudatom, mintha a vilàg minden titkát ismerném, mindent tudnék. Abban a percben tudtam, hogy mi van a halál elött, és mi van utána.

Úgy éreztem, az Univerzum egy része él bennem, az, aki teremtett, és a lelkem a csillagok anyagához hasonló anyagból van.

(Ezt tudtam, mint ahogy a valóságban tudom, mi a nevem)

Azóta furamód nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb, boldogabb vagyok, és ezt más is észrevette.

Csak a pàromnak meséltem el, aki a buddhisták megvilágosodás-élmènyèhez hasonlította.


Valóban ahhoz lenne köze?


2015. okt. 18. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
És elmondod mi van a halál előtt/ után? :)
2015. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Legoman ***** válasza:

Ha beteljesíted életed küldetését, akkor éred el a megvilágosodást.

Ilyet éltem már át én is egy párszor, és ez inkább felismerés, vagy pedig csak energiával töltődtél fel. :)

2015. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ákos13 ***** válasza:
Hogyne, kétséget kizáróan. Vagy csak túl sok ezós könyvet olvastál.
2015. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"...a lelkem a csillagok anyagához hasonló anyagból van."

Tévedés!

Ha lelked anyagi, akkor nem "hasonló", hanem "ugyanolyan"...

Ha lelked nem anyagi, nem lehet a csillagok anyagához hasonló...

2015. okt. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valami olyasmi.

Valamiért kaptál egy szép adag információt.

Amiket kaptál azok mondjuk tények( minden 1 és szeretet, harmonia az igazi erő), de ilyenről még nem hallottam. Elég érdekes. Minden esetre örülj, nem agyad segítségével kellett elérd e állapotot. :)))

2015. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legoman-nak fingja sincs mi a megvilágosodás.

Te vagy hasonló anyagból mint csillagok s minden más, nem lelked.

Azért érezhetted ezt, mert egységet éreztél. De ettől még csillagok fizikai anyagból állnak, lelked nem.

2015. okt. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!