Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mielőtt meghalok eldönthetem,...

Mielőtt meghalok eldönthetem, hogy ki legyek a következő életemben? Van pár tervem, amit szeretnék véghez vinni.

Figyelt kérdés

2015. dec. 21. 18:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Ooo.. nem.
2015. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2015. dec. 21. 19:07
 3/44 anonim ***** válasza:
64%
Mielőtt meghalsz, azt sem tudhatod, lesz-e következő életed, sem bármi mást ezzel kapcsolatban. Hogy dönthetnél el bármit is?
2015. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
38%

Mert nem lesz következő életed!

Itt és most valósitsd meg a terveidet! :)

2015. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy itt és most sikerülne megvalósítani a céljaimat. Biztosan nem tudom, hogy van és nem tudom, hogy nincs.
2015. dec. 21. 19:53
 6/44 anonim ***** válasza:
90%
ha bodhiszattva बोधिसत्त्व tudatállapot-szinten méltóztatsz eltávozni - akkor talán...
2015. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Azért nem, mert a mostani szereped - az, akit te önmagadnak ismersz, az ún. kis Én - nem dönthet a lelked helyett. Te ezzel a tudattal és élettel, amiben most élsz, nem láthatod, hogy a következő életedben mire van szükséged, és ehhez kiként, milyen szerepbe, életbe kell születned.
2015. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
De mi van, ha mégis tudom mire van szükségem?
2015. dec. 21. 19:57
 9/44 anonim ***** válasza:

Azert, mert... mert nem erdemled meg. Sajnalom ez a igazsag.

Ha szepen ledogozod ezt a eletet, akkor esetleg, ha direkt arra torekedtel, hogy elerd azt, ami maskeppen nem elerheto, akkor talan, lehetne hogy a kovetkezo jutalombol az legyen, ami neked kell, de anelkul nem.


Jah, es amugy csak egyetlen eleted van, sry.

2015. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Te ezt nem tudhatod,max azt hogy milyen munkát vagy jólétet szeretnél,de elméletileg te tapasztalni jösz ide,tapasztalatot meg senki sem tudja hogy neki mi kell.Amúgy ha választani lehetne akkor senki sem születne Afrikába mondjuk,ki akarna rohadt szegényen élni ahol tiszta víz sincs??? Max Délen de hát.Szóval ezért is kizárt.De az is lehet hogy más lény leszel,lélek nem válogat szerintem,már ha van ;)
2015. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!