Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Karmám miatt van hogy zárkózot...

Karmám miatt van hogy zárkózott vagyok? (Fontos)

Figyelt kérdés
Ritka az az ember akivel normálisan tudok beszélni( akinek megnyílok ) miben tudnék ezen változtatni? A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.

2016. márc. 20. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen vagy nyitva és zárva?
2016. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 death42 ***** válasza:

Nem emiatt vagy zárkózott. Viszont, amit biztosan tudok, hogy a hozzád és hozzám hasonlókban van valami különleges. De hiányzik belőled valami, ami segít túl jutni ezen az időszakon. Még mindig kezdetleges vagy. Nehéz lenne megválaszolni a problémádat szűk információk birtokában, ez egyedül neked menne 100 százalékos hatékonsággal. Ki az, aki legjobban ismer? Ugye hogy te vagy az? Sok minden lehetséges, de ezek csak találgatások. Miért nem tudsz megnyílni másoknak?

1. Stressz

2. Félelem

3. Bizonytalanság

Nem tudsz alkalmazkodni, helyette kizársz másokat + magadba fordulsz. Sokat aggódsz azon, hogy mit látnak belőled mások. Hiányzik vagy hiányos szegényes a felszínes éned, amit kifelé mutatsz. Szted mindenki olyan könnyen nyíl meg másoknak? Nem. Alkalmazkodni kell, de te nem alkalmazkodsz vagy nehezen tudsz, mert kevés vagy túl sok tapasztalatod van ezzel kapcsolatban.

1. Hazudsz magadnak

2. Kisebbségi komplexusod is lehet

3. Nem vagy magabiztos

Nos, akarod, hogy tovább folytassam? Elég monogatarit néztem, hogy folytassam a monológomat..:D

2016. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen. " Sokat aggódsz azon ,hogy mit látnak belőled mások."

Ez teljesen igaz . Mindig azon jár a buta fejem hogy vajon mit gondolnak rólam mások. Meg önbizalomhiányom van mert sokat bántottak anno.

Nem tudom mit tehetnék .

2016. márc. 20. 11:19
 4/13 A kérdező kommentje:
Priviben is írhatsz
2016. márc. 20. 11:23
 5/13 death42 ***** válasza:
Te is tudod legbelül, hogy el kell fogadnod magad olyannak, amilyen vagy, hogy tovább lépj. Másképp megrekedt maradsz és egy helyben toporogsz majd tovább. Érts meg másokat is, mert a többség is hasonló problémával küzköd, csak veled ellentétben kezelni is tudják azt, vagy másokra hárítják, viszont az utóbbi nem egészséges. Próbálj meg nem ezen agyalni hagyd hogy az ár magával sodorjon. Tudni kell kikapcsolódni.
2016. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oké de hogy?
2016. márc. 20. 11:36
 7/13 death42 ***** válasza:
Azt neked kell tudni.
2016. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 death42 ***** válasza:
A saját problémáidat csak te tudod megoldani. Senki más nem fogja, még én sem.
2016. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem gondolkodsz, hanem kifelé kommunikálsz.
2016. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 death42 ***** válasza:
Eleinte én is ilyen voltam. Zárkózott, de talán még most is olyan vagyok. Amikor mások szembesítettek a problémámmal mérges voltam, és mivel nem akartam ezzel szembesülni zárkózott lettem. De egy idő után rájöttem, hogy ez nem helyes. Sok időbe telt, de elfogadtam magamat olyannak, amilyen vagyok, hogy túl tudjak lépni ezen. Amikor mások ismét szembesítettek a problémámmal már nem voltam dühös, mert elismertem, hogy ez vagyok én. Érdekes módon ezután már sokkal jobban ment a beilleszkedés. Nem tudtak már megbántani ezzel. Én úgy veszem a másokkal való kommunikációt és ezzel járó nehézséget + az életet, mint egy játékot. Az ehhez tartozó problémák és nehézségek csak bónusz pályák számomra. Megfigyelek másokat és alkalmazkodni tudok a helyzethez. Szeretem ezt az életstílust. Asszem erre szokták mondani, hogy az átok áldás is lehet. Részben ezért vagyok különleges. Számomra nem vagy más, mint egy karakter. ;)
2016. márc. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!