Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az lehetséges, hogy azért...

Az lehetséges, hogy azért vagyok szerencsétlen a szerelemben, mert rossz a karmám ezen a téren?

Figyelt kérdés

Évek óta teljesen olyan érzésem van, mintha engem szándékosan elkerülne a párkapcsolat... Más ismerőseim úgy ismerték meg a nagy „örök” szerelmet, hogy csak jókor voltak jó helyen, pusztán a véletlennek köszönhették. Na, hát engem ilyen véletlen még nem talált meg, és van egy ilyen rossz előérzetem, hogy nem is fog... Az élet más területein olyan piszok nagy mázlista vagyok, annyi mindent kaptam úgymond az élettől, csak ez az egy dolog nem stimmel (vagy mintha ezzel fizetnék a nagy jólétemért)


Nem ismerem túl jól a reinkarnációt, hiszek benne (illetve inkább úgy mondanám, ezt tartom a leglogikusabbnak), de ilyen esetekben mit mondanátok erre? Kérdezem azokat, akik tájékozottabbak ebben a témában



#szerelem #élet #rossz karma
2016. márc. 28. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Lényegében egyszer ha lebomlaaz valami lesz mer valamiböl létre kel jönni nézd meg a tengeri döglott eletbol kőolaj lesz xdd nem kizárandó az se hogy 1000000000000000000000000.

.-ból egyszer pont létrejönajd minden ugyan így..

2016. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Sztem lehetseges. Viszont ha abban hiszel, h a veletlenek iranyitjak a sorsot es teged ilyen veletlen nem talal meg, ezzel meg a lehetöseget (ha van, lehetöseget) is elutasitod... Sztem ezt probald meg atformalni magadban... Ha nem is megy egyszerre azt elhinni, h ebben is mazlista vagy, akkor egy kicsit jobbat egyelöre, pl. egyre több hozzad valo embert ismersz meg, aztan ha majd igy is lesz, ezert elhiszed, lehet tovabb formalni a mondatot.

De tulajdonkeppen mit akarsz pontosan, milyen emberrel talalkozni? A celodat gondold at, ird le, es arra gondolj, h nem is kell mazlistanak lenned, hanem ilyen jellemüekkel talalkoznod.

2016. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Papi Gonzales ***** válasza:
26%
nincs ilyen vallásos értelemben vett karma jelenség, sem pedig reinkarnáció....simán peches vagy, esetleg rossz helyen keresel
2016. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet,hogy a mércét magasra teszed és elmész a szerelem mellett.
2016. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És ha csak simán peches vagyok, az miért? :D Miért pont én? Miért pont ebben?

Kell legyen oka, és szerintem erre logikus magyarázatot nyújt a karma.


És hidd el, ennél több helyen keresni már szinte lehetetlen. De hiába, mert mindenki azt tanácsolja, hogy „ne görcsölj rá” meg „úgy is akkor talál rád, amikor a legkevésbé számítasz rá”. Következésképpen ne keressem, nem fogom megtalálni, ne erőltessem akárkivel, csak éljem az életem, és egyszer csak megtalál... De akkor mi alapján? Hogyan talál meg? :D Érted, hogy mi a problémám? Matematikai valószínűsége nulla, hogy ez véletlenszerűen történjen, kell legyen valami „háttértörténet”. Erre is magyarázatot ad a karma (bár vannak olyan részletei, amikben én sem hiszek)

2016. márc. 28. 22:24
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Akkor is szerencsésnek mondhatod magadat,mivel azt irtad,hogy mázlista vagy,van akinek semmi nem jön be,akkor az mit mondjon!?
2016. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek az kell, ami nincs meg... Így haladunk előre, így fejlődünk: alapvető emberi tulajdonság.

Ráadásul a szexualitás elengedhetetlen biológiai szükséglet, szóval ha egészséges akarok lenni testileg, lelkileg, akkor szükségem van a szerelemre. Ezért zavar ez engem ennyire

2016. márc. 28. 22:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Jah, és ahhoz semmi köze sincs, hogy csúnya vagy, vagy kelletlen. xD
2016. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gondolod, ha csúnya lennék, értetlenül állnék? :D akkor meg lenne oldva a nagy rejtély
2016. márc. 28. 23:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg semmiben nincs szerencsém, ezt add össze:D
2016. márc. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!