Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » MI ez az érzés? "mintha...

MI ez az érzés? "mintha megélted volna már a jelen életed bizonyos eseményeit, vagy ismerősek lennének, annak ellenére, hogy racionálisan gondolkozva belátod, hogy nem lehetnek róluk "emlékeid". "

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Déjà vu
2016. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Én számtalanszor megálmodom előre az élethelyzeteket,nem is foglalkozok vele már.Egy időben engem is érdekelt mi lehet ez.Alvás közben a tudat egy magasabb síkon az időben tud előre is mozogni viszont ébredéskor a törlés nem mindíg tökéletes.Egy-két kép kocka megmaradhat.
2016. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Én meg mások életét szoktam érezni.
2016. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dezsávű:D Hát , hogyha amúgy valamelyik szituáció gyanúsan sokszor jelenik meg az életedben, akkor az a szituáció addig ismétlődik, amíg le nem szűröd belőle a tanulságot. És ha megérted, hogy mi okozhatta, akkor elvileg nem tér vissza többet az a szituáció. De az a lényeg, hogy te hibáztál valamit, és addig jön elő a következménye, amíg rá nem jössz, hogy mit rontottál el. És lehet, hogy már előző életedben is ismétlődött már valamelyik szituáció, hogy már korábban, előző életedben is előjött, és lehetséges, hogy még azóta nem találtál rá megoldást, magyarázatot.
2016. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem már volt, hogy egyszer csak úgy éreztem, az adott szituáció már megtörtént. A furcsa, mikor tudtam előre a következő mondatom, és a választ is. Kimondtam, és az volt a válasz, majd elmúlt az érzés. Legközelebb, mikor ilyen történt, direkt mást mondtam. Akkor napok múlva egy hasonló szituációban, újra éreztem, kimondtam,amit úgy éreztem muszáj, akkor utána ez még percekig tartott. Engem is érdekelne a magyarázat.
2016. máj. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:

valami olyasmit hallottam, hogy mi magunk választottuk az életünket a sorsunkat mikor leszülettünk, és ezért magunkban mélyen tudjuk előre, ( hiszen már átéltük ) kvázi csak visszaemlékezünk, mikor megéljük.

velem olyan volt, mintha már a jövőben élnék, és emlékeztem valamire ami még meg sem történt. de úgy éltem át, hogy - jaj igen, emlékszem.

2016. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!