Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Jobb lesz a KARMÁM, ha elmondo...

Jobb lesz a KARMÁM, ha elmondom ezt neki?

Figyelt kérdés

Kiderült egy ismerősömről, hogy megcsalja a barátnőjét, elég csúnya módon, közben pedig nagy a lámúr és a csaj fülig szerelmes. A sráccal nem vagyok különösebben jóban, de a barátnőjével sem. Mégis, ha valaki tudná, hogy megcsalnak, de nem mndja el, akkor nekem is sz***rul esne hogy nem tudok róla.


Ezáltal a karmám jó irányba változna ha a lánynak elmondanám amit tudok? Semmilyen rosszindulat nincs bennem, csupán érdekel.



2016. aug. 14. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Ne legyél köcsög, ne szólj bele más kapcsolatába!

Majd a srác megkapja amit megérdemel, de neked nem sok közöd van hozzá.

2016. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

Ne szólj bele! Hiába jó a karmád, ha mindíg pofán vernek, mert okoskodsz!

Milyen az a nagyon csúnya módú megcsalás?

2016. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy, nincs karma. Kettő, nem a te dolgod, ne üsd bele az orrod mások dolgába, majd ők megoldják. Vegyél elő egy könyvet, és olvasgass a nyári szünet végéig, ha már annyira unalmas az életed.
2016. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

1: Nem tudom hogy van pofátok így leüvölteni valakit, azért a nevelés eléggé gyengére sikeredett mostanság, a kulturált megnyilvánulásokról itt ne is beszéljünk!

2: A te életed sem lehet jobb ha folyton itt lebzselsz és hülyeségeket válaszolsz az adott kérdezőnek!

3: A karma alapvető, létező, az hogy nem veszel róla tudomást, attól még van! Majd egyszer talán felfogod mit is jelent, de addig cselekedj csak ahogy jónak látod, meglesz a böjtje!

4: Mivel azért akarsz pusztán "jót" cselekedni, hogy a karmád jobb legyen, akkor inkább ne tégy semmit!

Ha pusztán jóhiszeműségből, mert szerinted így helyes, akkor cselekedj belátásod szerint!

Ha viszont, egyszerűen tényleg nem érdekel, de mégis tennél valamit, akkor ezer féle képen tudsz ebben a helyzetben az adott felek irányába cselekedni.

Ha viszont a karmára bízod, akkor ne is foglalkozz a témával, még így kérdés kapcsán sem.

Mivel vannak tanítások ilyen téren, amik úgy szólnak: Ha tudsz valamiről ami másokat sért, s mégsem cselekszel semmit, akkor rosszul cselekszel, melyből eléggé érdekes helyzetek valósulhatnak meg! Például, átélsz te is egy hasonló helyzetet, a karmának róhatod fel, mivel tudsz valamit amiről tudod, hogy az lenne a helyes döntés, de mégsem léped meg, ugyan úgy hibázol.


Sajna az őszinteség és a csupa jó, kedves, pozitív tulajdonságok manapság eléggé nem járnak kéz a kézben az emberekkel, rendben az őszinteség fáj, épp ez benne a szép, ha őszinte vagy önmagadhoz, másokhoz, akkor nem tudnak fájdalmat okozni akkor ha szembesítenek egy bizonyos tettel, mert tisztában vagy a következményekkel!


Mások érzelmeivel és érzelmi hátterével játszani nem igazán illik s nem is szabad, így dönts tényleg belátásod szerint!

2016. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha a csajnak az a karmája hogy csúnyán pofára essen akkor te abba ne szólj bele.


A karmának pont az a lényege, hogy előhozzon olyan érzéseket amiket át kell élni! Ettől a lehetőségtől fosztanád meg a csajt. Ha meg amúgy sem áll közel hozzád akkor végképp ne kavard a szrt!



A tapasztalatom egyébként az hogy ha szólsz akkor mind a ketten téged fognak utálni miatta.

2016. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

jobb?


pletykálás miatt -500.

ha szakítanak akkor még -2000!


sőt te is benne leszel a kövektező sztoriban, aki plusz karma szál.

2016. aug. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az a karma?
2016. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene belekeverni a karmat. Vagy van vagy nincs. Ezt senki sem tudhatja biztosra, hiaba is jelenti ki valaki hogy van.


A "ne usd bele az orroddal" nem értek egyet. Szamomra ha kiderulne valami ismerosomrol egy ilyen, akkor azonnal szólnék. Nem artok vele senkinek. A lany megtudja az igazsagot, a srac megbunhodik. Talan még tanul is belőle es ennyi. Nekem is jol esne ha valaki elmondana, hogy megcsalnak. Meg is koszonnem neki. A lenyeg, hogy ha hiszel a karmaban, ez nem fog artani neked.

2016. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!


Nem mondanám, hogy a karma miatt tenném, hanem ahogy le is írtam én is szeretném tudni fordított helyzetben. És igen, valahogy a lelkiismeretem úgy cselekdne, hogy igen, mondjam el a lánynak. Azonban úgy döntöttem, hogy először a sráccal fogom megbeszélni a dolgot, adok neki lehetőséget, de ha nem hajlik rá, akkor kiderül a titka. (a megcsalt fél az én rokonom bár nem vagyunk annyira jóban...) Köszi az értelmes válaszo9kat mégegyszer! :)

2016. aug. 17. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!