Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A reinkarnáció kizárja az...

A reinkarnáció kizárja az evolúciót?

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 23:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Lásd a michael newton-os threadben írtakat. Az ő verziója (Lelkünk útja c. könyv) szerint az állatok és az emberek különböző típusú lélekkel rendelkeznek, emberi létformából nem lehet állati létformába születni. Tehát simán lehetséges hogy ezek egymásból fejlődtek ki, és a lélek számára az "emberi test" opció később jelenik meg.
2016. nov. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Érdekes gondolat. Tehát a lélek ahogy fejlődik, hozzá formálódik a test? (illetve másikat választ?).
2016. nov. 18. 23:59
 3/24 anonim ***** válasza:
47%

Nincs összefüggés.


Ha lesznek hasonló és komoly kérdésed kedves Lucifer666, barátom, írj rám.

2016. nov. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Ozmium42 ***** válasza:
97%

Lucifer.


Az evolúció ez: reprodukció, mutáció, szelekció.


A biológiai élőlények erre képesek, ezért evolúció van.


Emellett, hogy van-e lelkük, honnan van, él-e, hal-e, nirvánába vagy pokolba/mennybe vagy másik testbe kerül, ahhoz az evolúciónak nincs semmi köze.


Evolúciója mellesleg nem csak élőlényeknek, hanem bármi másnak is lehet, ha teljesíti a három szükséges feltételt.

2016. nov. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárja ki.
2016. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

Jelenlegi tudásom szerint (a reinkarnációról) nem zárja ki.

Amúgy meg maximum az evolúció zárná ki a reinkarnációt...

2016. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%
Nem. A reinkarnációt zárja ki az egyszerű logika.
2016. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

off

Red Vixen, miért érzed úgy, hogy mindenkinek te mondod majd meg a tutit? Már én is kaptam tőled ilyen privátot, hogy ha kérdéseim vannak, írjak rád, pedig egy általad feltett kérdésre válaszoltam csak.

on

2016. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
A reinkarnáció egy lelki dolog, az evolúció az fizikai dolog, az kézzel foghatóbb. Semmi köze a kettőnek egymáshoz, mert az egyik lelki, másik fizikai szinten történik, szóval nem zárják ki egymást.
2016. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanannyi közük van egymáshoz, mint a cserebogár halhatalanságának a világ mulandóságához.
2016. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!