Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azert vannak allandoan ongyilk...

Azert vannak allandoan ongyilkos gondolataim meg halalvagyam mert elozo eletemben rossz voltam es most igy buntet az elet?

Figyelt kérdés
es sose sikerul semmi se egy igazi csodtomeg vagyok, mit kovethettem el hogy ezt erdemlem??? embert oltem???

2016. nov. 20. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mert jelenleg rossz valami pszichédben.

Nem létezik büntetés.

Ezért van,: "sose sikerul semmi se egy igazi csodtomeg vagyok"

Míg ennyire hibásan látod magad, ne várj sok mindent.

Te feladatod megváltoztatni hozzáállásod.

2016. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi nem sikerül?

Mi benned a csőd?

2016. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
54%
Hány éves vagy? Fiú-lány? Lehet hogy csak abban a korban vagy ,hogy mindenkiben csak a rosszat látod,mindenki utál és mindenen megsértődsz!!
2016. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Azért vannak ilyen gondolataid, mert nincs életed, szétunod az agyad, mert csak a monitort bámulod, és a telefont nyomkodod. Nem az élet büntet, hanem te bünteted magad. Bedobnálak a Duna közepébe, azonnal megszűnne a halálvágyad, és küzdenél az életbemaradásért. Menj emberek közé, élj normális életet, és akkor nem leszel ilyen nyomorult senki.
2016. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azonnal kezdj el valami testmozgást!

nagyon alacsony a dopamin szinted, ami a boldogság hormonja.

Ennek a legjobb orvossága a testmozgás.


Legjobb reggel, hogy az egész napot befolyásolhassa a megemelkedett hormonszint.


előző életekhez ennek semmi de semmi köze

2016. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem azért.

Azért történik ez veled, mert

- depis vagy;

- valami baj van az emeleten (tudod, koponya...);

- nem tűzöl kimelé célt, amit el akarsz érni.

A legegyszerűbb dolog belepresvedni az unalomba és előző(?) életed/életeidet hibáztatni ahelyett, hogy tennél valamit, hogy jobban érezd magad.

2016. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!