Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ő lehet (akár) az ikerlángom?...

Ő lehet (akár) az ikerlángom? Ezek az érzések másokkal is megtörténnek, akinek van ikerlángja?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok, amióta először megpillantottam. Villám hasított belém, egymásra tapadt a tekintetünk, összemosolyogtunk, óriásit dobbant a szívem. Ez játszódik le már vagy 2,5 éve, amikor összefutunk, de a mosolygás elmarad.

A probléma ott kezdődik, hogy nem lehet köztünk semmi, mert:

- jár valakivel, elhappolták előlem, mielőtt kezdeményeztem volna.

- másrészt mindig lebénulok a közelében, ájulás közeli állapotba kerülök, meg se bírok szólalni, ha ő ott van, s halálosan ver a szívem, irgalmatlanul zavarban vagyok. Képzeljétek el életetek legnagyobb kínos pillanatát, amikor zavarban voltatok, s annak vegyétek a 200-szorosát. Nos, így érzem magam a közelében.

- nem lehet köztünk semmi, mert - kapcsolódva az előzőekhez - nagyfokú önbizalomhiányban és szociális fóbiában szenvedek, már legalább 7 éve. Most leszek 22 éves, fiú vagyok. Társaságban rosszul érzem magam, zavarban vagyok, főleg, ha idegenek is vannak ott.


Összegezve: - úgy érzem, ő a legszebb lány, akit valaha eddig az életemben láttam

- olyan gondolat futottak át a fejemben, amikor először ránéztem, hogy "Jézusom, hát itt van Ő, az Igazi!" és végigfutott bennem, hogy ő egyszer a feleségem lesz.

- félek tőle, olyan szorongás tör rám, amikor a közelébe kerülök, hogy gyakorlatilag ez már nem is szorongás, hanem pánikroham


Ezeket az érzéseket kiválthatja egy ikerláng? Voltatok már ilyen helyzetben? Lehet-e úgy valaki az ikerlángom, hogy a lány nagyon szép, én pedig átlag alatti srác vagyok?



2017. márc. 7. 19:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Az is lehet hogy igen! De ( ! ) az is lehet hogy nem az..

A válasz is benned rejlik, ahogy a kérdés is, kedves kérdező :)


Én a helyedben pedig venném a bátorságot. Elhívnám egy jó beszélgetésre.

Őszintén megmondanám neki milyen érzéseim vannak iránta.

Az is lehet, hogy ő is ugyan azt érzi csak nem mer lépni ( és nem is feltétlen a leányzó dolga lenne elsősorban, ha érted) :)

Megmutatnám, hogy igen is értékes vagyok. Nem pedig nyuszi muszi meg pánikolós valaki.


Őszintén szólva bele gondoltál már abba mi történhet legrosszabb esetben?

Azt mondja - Sajnálom de most nem mert van párom!-

És? 22 éves vagy és annyi mimdenkivel összeismerkedsz még életed során!


A másik verzió: szimpatikusak lesztek egymásnak - és azt fogja mondani találkozzunk még-

De ezt csak akkor tudhatod meg ha erőt veszel magadon és udvarolni kezdesz.


25/L

2017. márc. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
31%
Nem létezik ikerlang
2017. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1. válaszoló!

Köszönöm, hogy hosszasan válaszoltál. Igaz, bátornak kéne lennem, különben nem fog soha változni a helyzet.

De hogyan léphetnék, ha egyszer pasija van?!! Patthelyzet alakult ki. Én nem léphetek, mert akkor belegázolnék a kapcsolatukba, ő nem fog lépni, mert kapcsolata van, ugyanakkor érzünk egymás iránt valamit.

99%-ig biztos vagyok benne, hogy ő is érzi, amit én, vagy csak felszínesen.


Meglátásom szerint a nők nem szeretik, ha egy férfi kifejezi nekik az őszinte érzéseiket. Pár éve elmondtam ennek a lánynak, hogy tetszik nekem, gyönyörűnek tartom, és hogy nem értem, mit keres amellett a pali mellett. Óriási hiba volt mindkét mondatrész.

Nem szeretik a nők, ha egy férfi őszinte, mert azzal a férfi - szerintük - elveszíti a férfias mivoltát, ha kitárja a szívét, mert genetikailag belétek van kódolva, hogy a majdan születendő gyermekeiteknek olyan apát akartok, aki magabiztos, kemény, befolyásos, aki mellett a gyerek jó körülmények között tud felnőni. Ugyanígy, nálunk, férfiaknál is megvannak a hasonló mechanizmusok. A nő kecsessége, derék-csípő aránya, melle, arca, mosolya, kedvessége, türelme számunkra nagyon fontos.

Ezzel arra akartam kilyukadni, hogy talán rossz ötlet volna másodszorra is nekifutni az udvarlásnak - amit anno elkezdtem...

2017. márc. 8. 14:46
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Ez az ikerláng egy most divatos ezoterikus hülyítés. A komoly ezósok is mind hárítják ezt az egész baromkodást. Miért nem elég jó neked a valóság,hogy szerelmes vagy.
2017. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

#1 vagyok.


Értelek. Abszolút átérzem a helyzeted, és megértem azt is, hogy nem vagy egy könnyű helyzetben.

Azzal is azonosulni tudok, hogy nem szeretnél belegázolni a kapcsolatukba.

Tisztelet neked, hogy már őszintén beszéltél vele az érzéseidről! Igaz az is, ahogy gondolod, hogy egy férfi ne veszítse el a férfi mivoltát.

(Viszont!) Meg kell, hogy cáfoljalak ebben a nézetben egyrészt, miszerint mi nők nem nagyon igényeljük, ha az "erősebbik nem" felmeri vállalni az érzelmeit.

Igenis, az klassz dolog tud lenni! "Léleksimogató" tud lenni egy Nő számára a figyelmességek, az apróbb kedvességek.

Ami nem túlcsöpögős áradat, de a férfi szíve viszont nagyon is benne van. Ezáltal tudjuk mi is, hogy értékesek vagyunk számotokra. És így tudunk nektek többet adni, mint egy /duruzsoló kis kiskályha ami mellett jó melegedni/

Ez lehet egy kis üzenet: " Gondolok rád "

Lehet egy szál virág, egy simogatás.

-Bár emberfüggő az is, kinek mi az igénye-


Úgy gondolom, az apróságokban van a legnagyobb szeretet, és csoda. És hiszem azt is, hogy ezt Te magadban is így érzed.

Az írásod alapján nem tudnám elképzelni azt sem, hogy a vágyott hölgyed ne venné mindezt észre hogy értékes lehetsz, és vagy!

Biztonságot egy Nőnek csak az a Férfi aki óvni is tudja őt, szeretni, védelmezni, egyszólván a szárnyai alá vonni.

A Nő ezt érzi, kiben találná meg, és kiben nem.

Csak tudod, annyira elferdült a világunk, hogy az emberek 3/4 -de nem tudja igazán, hogy ki is ő valójában, mit akar az élettől. Ezáltal sokan olyan ember után szeretnének futni, akik után nem is kellene. - akik nem is hozzájuk valóak - a pasasija, nem törődöm agresszív ..

A csaja pedig mindenkivel "jóban" van és nem erkölcsös mégis inkább ez kell neki.

Nézz csak körbe mennyi ugyan olyan leányzó van, és ugyan olyan pasas. Egymást "majmolják" ahelyett, hogy önmagukat élnék meg :)

Ha azt tanácsolom neked, várj rá akkor lehet, hogy pazarlod az időd és lehet nem tud a tiéd lenni.

De ha vársz lehet, hogy lesz egy olyan alkalom amit a sors megad, és eljön a Te időd.

Nem szeretnék neked butaságokat tanácsolni ezzel kapcsolatban. :/ mert nem tudhatja ezt senki.

Maradj önmagad mindig, és ha nem Ő hidd el rád fog találni az akinél nem lesznek külsőhatások, és veled lesz :)

2017. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Az Ikerláng nem feltétlenül párkapcsolat. Nekem az a személyes tapasztalatom, hogy ez egy közös szellemi út. Nagyon jól rátapintottál a lényegre, ami lelki sérülések bennünk vannak (szorongás, félelem a haláltól stb.), azokat tudjuk a segítségükkel meggyógyítani, de nem pont úgy, ahogy racionális gondolkodással ezt kilogikáznánk. Az Ikerláng okozta félelem / fájdalom stb. önmagában csak úgy gyógyítható meg, ha a hozzá kapcsolódó lelki sérüléseket meggyógyítjuk - önmagunkban. Lényeg a lényeg, nem feltétlenül az a cél, hogy együtt legyünk, hanem az, hogy ne fájjon, ha nem lehetünk együtt.
2017. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Utolsó,köszi hogy válaszoltál!

Akkor meg mi értelme az egésznek? Miért érzek iránta olthatatlan szerelmet? És egyszerűen csak nyugodjak bele, hogy nincs közös jövőnk??! A lelki gyógyítás az a beteljesüléshez vezető út része, nem a célja... Mi értelme lenne 2 ember (bármiféle is legyen) kapcsolatának pusztán csak az, hogy egymást gyógyítsák?... A félelmem, remegésem (nevezzük lelki sérülésnek, amit meg kell gyógyítani) OKA a lány, NEM a gyógyítás ESZKÖZE... Az iránta érzett "valamim" nem csak úgy céltalanul létezik, hogy az - felismerve a lányt - értelmet nyerjen a meggyógyításra. Ez az érzelem csak megnehezíti az eredmény, azaz a beteljesülés bekövetkeztét.

Lehet itt nyálas, szép mendemondákat rebegtetni, de ezeknek semmi értelme. Ha az ikerláng kapcsolat "egy közös szellemi út", amelynek lényege, hogy "ami lelki sérülések bennünk vannak (szorongás, félelem a haláltól stb.), azokat tudjuk a segítségükkel meggyógyítani", az szép és jó, de semmi köze a szerelemhez, márpedig én szerelmes vagyok ebbe a lányba, és az okozná/okozza éppen a lelki sérülést, hogy annyira gyönyörű, angyali, hogy nem merek hozzá közel menni, mert felforr a vérem, lebénul a testem.

Röviden: ez a meggyógyítandó lelki baj csak a felé vezető akadályok egyike, nem olyan dolog, amit a segítségével kell megoldanom, hanem ezt egyedül kell leküzdenem.

2017. márc. 12. 14:49
 8/18 A kérdező kommentje:
Tehát, nem baj, hogy ezt érzem, mert akkor éppen ez bizonyítja be, hogy ő az, akire gondolok. Ő szerintem számomra nem csak annyit jelent, hogy megtanuljam legyőzni a félelmemet, és tudjak közelíteni egy szép nőhöz. Mert amit leírtál, az ezt jelenti, hogy számomra ő pusztán egy lecke, egy feladat. Ezzel degradálok egy embert. Nonszensz...
2017. márc. 12. 14:54
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező,

Én is átmentem ezen. A sokéves spirituális utam végkonklúzióját tudtam leírni. Azt éreztem én is, amit te, de elgondolkodtató, hogy az Ikerlángok egyáltalán nincsenek együtt vagy csak nagyon kis százalékban tudnak párkapcsolatban élni. Semmi probléma, azt érzel, amit érzel, ezen akaratlagosan úgysem lehet változtatni. Sok éve vagyok ebben, sok mindent elolvastam és az egyetlen, amit találtam: Aki Önmagát keresi, a másik felét találja, aki a másik felét keresi, Önmagát találja meg.

2017. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Ebből nem derül ki.

Csak az, erősen változtatnod kéne hozzáállásodon, boldog lehess.

2017. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!