Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ő lehet akár az ikerlángom?

Ő lehet akár az ikerlángom?

Figyelt kérdés

Megismertem itt gyakorin egy fiút egy év van közöttünk élőben még sosem találkoztunk csak facen beszélgetünk. Egyből nagyon jól megértettük egymást. Szinte mindenben eggyezik a véleményünk és nagyon hasonlítunk.

( tulajdonságokban meg mindenhogy)

Nagyon kiegészítjük egymást mintha ikrek lennénk annak ellenére hogy sosem találkoztunk.



2017. márc. 30. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Téged meg fog dugni még az a fiú az tuzi :D
2017. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Erre a kérdésre majd akkor térj vissza, ha élőben is találkoztatok.

A neten mindenki a jobb oldalát mutatja, meg bele is képzelsz dolgokat.

Nekem is volt hasonló élményem egy lánnyal. Én is pont ugyanezt gondoltam (szerintem ő is), a valóságban meg kiderült, hogy jól kijövünk egymással, de közel sem vagyunk "ikerlángok" vagy mik és vannak dolgok, amit másképp látunk, sőt pár hét együtt töltött idő után voltak összezördüléseink is.

Egy szó, mint száz: szép és jó, ha jól elvagytok chaten. De a valóság az egy más tészta. Sok sikert.

2017. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mióta beszélgettek?

Nem mind1 hogy mennyi idő szerintem mert az elején jól elbeszélgettek majd kifogy a téma és nincs miről ugyanazt a véleményt helyeselni.

És élőbem tényleg más

Hány évesek vagytok?

2017. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az hogy egyetèrtès van köztetek, nem jelent semmit. Amikor megtalálod az úgymond lelkitársad, akkor elkezdenek veletek igencsak furcsa dolgok törtènni. Nem lesz bennetek sem fèlelem, sem szorongás. Nem gondolkodtok azon ami már megtörtènt ès nem aggódtok azon ami megtörtènhet. Nem veszitek komolyan az akadályokat, a látszólagos lehetetleneket. Egszóval minden összejön nektek. A környezeteteket ez viszont zavarni fogja. Tökèletes boldogságban èltek, ők pedig èrtetlenül álnak ezzel szemben.
2017. márc. 31. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megállapítani.
2017. márc. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akár.

Láttad már, vagy csak irogatva hajlandó társalogni veled?

Biztosan az, akinek mondja magát?

2017. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hallottam két ikerlángpárosról,- tutkó forrásból- totál egyformák mindkettőn belül a 2-2 ember; és mindkettőnél egyezik a születési nap, hónap; egyik párosnál szerintem nincs korkülönbség, másiknál van 10 év, de egyébként az aszcendens meg az ilyen többi horoszkópos cuccuk is mind stimmel. Meg amúgy először csak rövid időkre vannak együtt asszem, aztán vagy szép lassan közelednek, vagy úgy hozza az élet hogy az ikerlángok totál elkülönülnek egymástól, mert akkor még nincsen együtt dolguk, nem jött el annak az ideje; és majd egy következő életükben lesz rá lehetőségük, az ikerlángszerelmet megélni. Amúgy simán az egyik megijed, és kicsit távolságtartó lesz az elején a másikkal szemben; de amúgy a végén egymásra találnak, abban az inkarnációban, amikor együtt dolguk van; addig meg csak ilyen tök rövidke időkre futnak össze, de felismerik egymást a másik szeméből talán, vagy nagyon nagy nyomot hagy bennük a találkozás.
2017. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!