Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen reinkarnacioval,...

Milyen reinkarnacioval, karmaval foglalkozo konyveket ajanlanatok? Nagyon erdekel ez a tema. Dr. Bruce Goldberg elzo eletek-jovendo eletek cimu konyvet mar olvastam.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a téma, a következő könyveket tudom jó szívvel a figyelmébe ajánlani:


dr. Michael Newton: Lelkünk útja (4 kötete jelent meg, mindenképpen sorban, az elsővel kezdve érdemes olvasni őket, mert egymásra épülnek.)


Dr Brian Weiss: Életek, mesterek / Mesterek üzenetei / Lélektársak


Dr. Joel L. Whitton - Joe Fisher: Létköz


(Dr. Michael Newton könyvei egyébként kevésbé az előző életekkel foglalkoznak, sokkal inkább azzal, hogy mi történik a lélekkel két inkarnáció között, a "köztes létben".)


Amit még egy nagyon jó könyvnek tartok a témában, az Robert Scwartz "Bátor lelkek" c. könyve.


Itt el tudsz róla olvasni egy rövid ismertetőt:


[link]

2017. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget! ☺
2017. ápr. 5. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök felesleges olvasnod róla, a következő életedben megint elfelejted ha nem vagy elég magas szinten, ha meg igen akkor meg úgy is magadtól rájössz!
2017. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hannibal33 válasza:

Horváth Andrea: Karma és reinkarnáció.

Csodálatosan jó író!

500 Ft a könyve. CBA-s forgóállványon találtam.

2017. ápr. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!