Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Más is hallja a belső hangját?...

Más is hallja a belső hangját? Kiben milyen gondolatok keringnek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Úgy értem mikor magadban vagy és gondolkodsz,akkor olyan mintha belülről beszélgetnél magaddal és furcsa érzések törnek elő...ilyenkor kezdem el érezni azt,hogy tényleg nem csak fizikai síkon mozgunk...
2010. máj. 14. 22:11
1 2
 1/12 Asa Sempai ***** válasza:
100%
velem inkább olyan fordul elő hogy valamit nem akarok megtenni de a belső hangom azt mondja mégis és megteszem :D mintha valaki más irányítana...
2010. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam magammal beszélgetni belül persze ezt csak én hallom. És amikor olvasok magamban az is olyan vagy irok.
2010. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
nálam is ez van! hogyha valamit megakarok tenni, akkor belül súgja vmi h az pl rossz, de mégis megteszem! Néha hülyének érzem magam :)) de örülök h természetes h van belső énem/hangom:D
2010. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Belső hang? Szó mi szó, néha korog a gyomrom.
2010. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is szoktam hallani a belső hangom és az a furcsa, hogy amikor idáig rá hallgattam akkor mindig pozitív dolog ért. Soha nem csapott még be! :D
2010. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Na,és mi van olyankor,mint mondjuk nálam,hogy amikor jön egy gondolat,egyből jön hozzá egy ellentétes is például:)Ebből pedig nagyfokú vacilálás lesz mindig.Honnan lehet tudni melyik az igazi belső hang és melyik az Ego?
2010. máj. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Persze...szoktam magamban beszélgetni és ha magam vagyok ak néha még hangosan is szoktam beszélgetni h mikor mit csináljak,nevén is szolitom ha bajban vagyok de ez mindenkinek a személyes dolga h meg-e akarja hallani azt a bizonyos valakit magában v makacsul eltaszitja...mindenkinek van egy bizonyos Őrangyala cs nem mindenki hisz benne,persze nem muszáj nekem mindig bejött...:)
2010. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is.
2010. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam érezni/hallani, de csak rövid ideig sikerül. Általában nagyon kell koncentrálnom, hogy ne felejtsem el azokat a gondolatokat, amik ilyenkor eszembe jutnak.
2010. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
35%
Ez a belső hang nálam több dolog is szokott lenni. Mivel ismerem Istent, tudok kommunikálni vele. Ami azt jelenti, hogy én megkérdezem őt valamiről, és ő elég sokszor válaszol.. A másik pedig a lelkiismeret. Mert minden emberben ott van a jónak és rossznak az ismerete belül, (igaz, ezt az érzést a világ lassacskán kiöli..). Szóval tényleg nem csak fizikai 3D sikon mozgunk. Több tudós már 11Dimenziót vélt felfedezni.. :)
2010. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!