Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudnám elfelejteni az...

Hogyan tudnám elfelejteni az ikerlelkemet?

Figyelt kérdés
Bő fél éve találkoztam vele, és biztos vagyok benne, hogy ő az. Csak egy napot tölthettem vele, utána neten még egy hétig beszélgettünk, tervezgettük, hogy újra találkozunk, és jobban megismerjük egymást, de a körülmények úgy hozták, hogy ez nem volt lehetséges. Később letiltott engem, és máshogyan se tudnám elérni, ha szeretném sem. Az a helyzet, hogy én nem akartam, de nagyon megkedveltem őt, talán bele is szerettem. Én lassacskán megértettem, hogy el kell engedjem őt, úgy a legjobb. Viszont állandóan érzem, ha pl. bármi rossz történik vele, olyankor ok nélkül nyugtalan vagyok. Onnan tudom, hogy bár vele nincs már semmilyen kapcsolat köztünk, de többször miután ok nélkül ideges voltam, pár napon belül közös ismerősöktől (nemrégóta már velük se tartom a kapcsolatot) visszahallottam, hogy ő volt valamiért ideges, rossz kedvű, beteg, stb. Azóta is néha-néha elkap ez az érzés. Én nem kertelek, szeretem őt, féltem, érdekel, de ha ő elzárkózik, nincs amit tegyek, bennem is volt valamiféle tartás valamitől, félelem, nem csak vonzott, hanem legalább annyira taszított is, én is éreztem a kényszert, hogy ellökjem magamtól, túl intenzív volt amit iránta éreztem, túl sok, az életem is teljesen felborította volna, de én voltam az, aki a méltóságát is lábbal taposva vakmerően csak azért is megpróbáltam volna vele, talán mert én megértettem mi ez az egész. De kénytelen vagyok elengedni őt. Érzem, hogy így a helyes, de folyton eszembe jut, és ez fáj. Nem akarom bántani őt (tudom ő sem akart), de nem tudok mit tenni, nekem akkor is tovább fáj. Egy ilyen ikerlélek kapcsolaton túl tudja tenni magát valaha az ember? Mit tehetnék, hogy ne szenvedjek a hiányától? Hiszen már tudom, hogy ő van, hogy ki ő. Éreztem milyen vele... egésznek lenni... Sokáig "hívtam" őt, éjszaka álmatlnul néztem a csillagokat, néha éreztem őt... De mindahányszor magába fordult, kizárt engem, még így is. Nem tudom az okát, de nem hibáztatom. Nem haragszom, csak szeretettel tudok rá gondolni, de bárcsak kiverhetném a fejemből :(
2017. máj. 22. 02:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Meditálj, olvasgass spirituális témákban + FB-on van több ikerláng-csoport is, ahol segítenek irányba állni. Annak idején én kizárólag ezért regeltem facebookra, hogy valaki mondja már meg, hogy mit kell csinálni :) Nem vagy egyedül ezzel a problémával, sokan vagyunk, igyekszünk tartani egymásban a lelket. Kitartás!
2017. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapul vettèl egy elkèpzelèst, hogy van ikerlelked. Hitet vetettèl ebbe az elkèpzelèsbe. Befogadta az elmèd ès miközben megtapasztalta a tudatod èrzelmek kapcsolódtak hozzá. Ha eltávolítod a gyökerèt a problèmádnak, esetünkben azt, hogy van olyan, hogy ikerlèlek, akkor megszűnik minden ami kapcsolódik hozzá. Kilöki az elmèd ès nem tapasztalja tovább a tudatod.
2017. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat akkor gondolj bele, hogy nincsenek külön lelkek. Külön valamik amik egymás számára idegenek. Nincs te vagy èn. Ez volt az az alma. ;)
2017. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagyis ez csak az alma hatása
2017. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Probáld magad jól seggbe rúgni,akkor olyan érzésed lesz,hogy az ikredet rugdosod,és ő fog elfelejteni !
2017. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elfelejteni sehogy sem fogod tudni. Engedd el, gondolj rá szeretettel, és közben csináld a dolgod, találj vissza a belső középpontodba , nyugalmadba. Próbálj egyedül is teljes és boldog lenni, és élj meg minden pillanatot. Ennyit tehetsz. Nehéz, de egy idő után már nem fog fájni, és újra boldog leszel.
2017. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!