Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha halak ffi vagyok és skizofr...

Ha halak ffi vagyok és skizofrén, akkor van egyáltalán esélyem oroszlán nő párt találni?

Figyelt kérdés
Vagy hagyjam az egészet,lesz ahogy lesz?Van egyáltalán értelme bármit is tenni?Kezdek belefáradni ebbe az egész állapotomba,és semmi sem biztos már körülöttem a közvetlen családomon kívül.A múltamból élek,és a jelen pillanatoknak.Gondoltam megpróbálok ide kérdést feltenni,ezért abszolút őszinte válaszokat várok.

2017. máj. 27. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, peca bot, csali, folyó, tó vagy tenger, esetleg az óceán, az már csak rajtad áll, melyik vizet választod.
2017. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor ne inkább ugorjak a cápák közé egyből?
2017. máj. 27. 20:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Esélyed természetesen van csak ne görcsölj rá erre a párkeresési témára . Mert ha mégis azt teszed azzal csak " magad alatt vágod a fát "
2017. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

ha nem haragszol nem a kérdésedre válaszolok...

egyik természetgyógyász tanáromnak van egy elképzelése a skizofréniáról, hogy valójában mi is az...

ezotériás-spirituális gondolkodással, elgondolkodtatónak találtam :)

szóval mikor leszületünk, elfelejtjük az előző életeinket, hisz ha emlékeznénk mindenre, abba "begolyóznánk" és ő úgy gondolja, a skizofréneknél ez a felejtés nem teljes, vannak emlékeik az előző életeikről, azonosulnak is vele és emiatt nem tudják eldönteni kik is ők valójában, mi is történik velük , melyik "énük" az igazi ebben az életben...

keress egy jó kineziológust... sokat tudna neked segíteni szerintem :) sok mindenre választ kapnál mi miért történik veled..

2017. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
a 4-es válaszoló nem tudja mi az a skizofrén..ne hallgass rá...nem tudja mit "beszél",a skizofrénnek nincsen több énje,mert ha lenne akkor nem skizofrén lenne,hanem disszociatív személyiségzavara lenne
2017. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
:) valamiért mégis kaptam egy privát levelet a kérdezőtől :) ő nem tartja hülyeségnek amit írtam... másrészt én csak azt írtam le hogy elgondolkodtató ez a szemlélet és véletlenül sem tényként... értő olvasás...
2017. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van. Miért fontos, hogy oroszlán legyen?
2017. máj. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon vagyok, hogy miért pont oroszlán?
2017. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hol vagy, kérdező?
2017. jún. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért oroszlán,mert ezt mondta vki aki jobban ért ehhez.Aztán lehet,hogy tévedett.(?)
2017. jún. 5. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!