Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Volt már olyan érzésetek,...

Volt már olyan érzésetek, akár csak 1-2 másodpercig is, hogy a körülöttetek lévő barátok, vagy családtagok hirtelen idegennek tűnnek? Vajon mi okozhatja ezt az elidegenedő érzést?

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt. De csak suliban meg osztálykiránduláson eddig.
2017. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem ez a Jamais Vu érzés lehetett. Ez a Deja Vu fordítottja. A Deja Vu akkor jön létre, mikor az agyad ellenőrzi, hogy biztos ne legyen valamilyen rossz emléked, viszont ezt sajnos nem tudom, hogy mi idézi elő, de erre is van valami tudományos magyarázat. :D kicsit olvass majd utána, és biztos megtalálod a konrkért választ a kérdésdre :3
2017. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
magadat is szoktad idegennek érezni? pl amikor tükörbe nézel.
2017. jún. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Magammal kapcsolatban is van ilyen érzés, néha rácsodálkozok a testemre. Néha nem érzem sajátomnak. Tükörben persze, ha mereven nézed magad 20-30mp-ig előjön az ún: démonarc, de az csak játék.
2017. jún. 23. 09:23
 5/10 thoomas26 ***** válasza:

A mostani személyiségünk, a mostani énünk számára családtagok a családtagok és barátok a barátok. A felsőbb énünk, a lelkünk, akik valójában vagyunk, viszont tudja, hogy ez csak egy "színdarab", egy vállalt feladat. Valójában mindannyian lelkek vagyunk, aki meghatározott okokból vállaljuk azokat a személyiségeket, akik most vagyunk. Ez egy bonyolult rendszer, de minden mindennel összefügg és szinte semmi sem véletlen.

Nos, a lelked ezt mindig is tudja, de a jelenlegi személyiséged, éned mindezt elfedi. Olykor azonban előfordulhat, hogy e lefedés alól érzelmek törnek fel, akár csak másodpercekre is. S ezen érzelmek feltörése jelenik meg nálad úgy, ahogyan a kérdésedben megfogalmaztad.

2017. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? olyan is volt,hogy a rajtad kívül álló dolgok,a környezeted tűnt idegennek?
2017. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen jó válaszokat kaptam, köszönöm. :) 38f vagyok, igen a környezet is tűnt már idegennek, de az "jó érzés" volt. Amikor a megszokott dolgokat egy teljesen új szemszögből láttam, minden apró repedést, hibát, mintát megláttam, mintha újra "felnyílt" volna a szemem. Mostanában már egyre ritkábban jelentkezik ez a jelenség, kb 23 voltam, amikor először tapasztaltam és eléggé kirázott tőle a hideg. Aztán átlag évente 4-5 alkalommal ismétlődött, de nem szóltam róla senkinek. Most már látom, hogy nem vagyok egyedül ezzel. :)
2017. jún. 29. 07:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Velem is elő szokott fordulni néha. Ilyen furcsán éber állapot, és kicsit olyan mintha nem is a saját szememmel néznék.

Fogalmam sincs mi okozza. Tudom közben, hogy nem idegen amit látok, és azt is, hogy én látom, de mégis mintha először látnám , olyan élesen, éberen rácsodálkozok mindenre. Minthaa szemeim mögül látnám. Nehéz érthetően leírni.

Remélem nem vagyunk skizofrének :-D

2017. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!

Pontosan erről van szó. Ugyanarról beszélünk. Privátba persze kaptam több olyan üzenetet, hogy menjek orvoshoz ezzel a problémával, mert skizofrénia is lehet. Azonban én látom ilyen borúsan a dolgot. :)

2017. júl. 3. 07:16
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Bennem fel sem merült, hogy ez szokatlan lehet, amíg el nem olvastam a kérdésedet. :) Nem olyan nagy dolog szerintem. Én néha tudatosan is előveszem, amikor különösen szépet látok.

2017. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!