Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha en semmiben sem vagyok jo...

Ha en semmiben sem vagyok jo es csak szenvedek akkor en minek szulettem meg? Lehetseges hogy azert mert azt is meg kell tapasztalnom milyen egy pokolian rossz elet?

Figyelt kérdés
egyszeruen semmihez se ertek, gyarba se vesznek fel ha veletlenul megis akkor kirugnak mert szar vagyok, iskolam sincs mindig is buta voltam mint a tok, akartam menni kepzesre de meg ott is intelligencia tesztet kellett irni a bejutashoz es meg az se sikerult, most akkor en minek elek max kozmunkara birok menni 50 ezerert es egesz eletemben masok segitsegere leszek szorulva, hat elet ez egyaltalan?? eszem nulla, kezugyesseg nulla, fizikai allapot szar. semmihez nincs tehetsegem.

2017. okt. 7. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Te kegyetlen vagy.
2017. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jorck ***** válasza:

Gyakorolj meditációt ahhoz minden képességed adott.., a gyakorlat "eredményeképpen,, pedig előbb-utóbb megtalálod majd saját utadat.

;)

2017. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mihez lenne kedved? Mit szeretsz csinálni? Abban képezd magad, hogy jó munkát kapj, elismerjenek és jól megfizessék a munkádat.
2017. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Nincs buta ember, csak lusta.

Senki sem úgy született, hogy mindenhez ért.


Mindenki máshoz ért. Te még nem találtad meg mihez. Ezért kell sok mindent kipróbálni.

Én például a zenéhez, a hangszerekhez értek, de egyáltalán nincs ügyességem a barkácsoláshoz.

Munkaügyben, jó vagyok informatikából, de gyárban biztos nem állnám meg a helyem, mert nem viselem el hosszútávon a monotonitást. Lehet, hogy te a művészlélek vagy mintsem egyszerű munkás. Próbálkozz mindennel.

2017. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te egyszerűen lusta vagy. Minden munkát tanulni kell, aztán belejössz. Szerintem neked tetszik a semmittevő élet, anyámék fűtenek rám, etetnek és mosnak, mi a francot erőlködjek? Nem a te hibád, így neveltek. Most iszod a levét. De helyetted senki nem fog boldog lenni. FELFOGTAD?
2017. okt. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a fizikai állapotod nem valami egészségügyi okból szar, akkor azon tudsz javítani, a kézügyességen is. Ha okosabb nem is leszel, de az agyad szinte bármit meg tud tanulni, ha van egy tiszta elvárásod az eredményről és ténylegesen próbálod azt elérni (és kapsz róla gyors visszajelzést, hogy mennyire sikerült).


(Elsősorban fizikai/ügyességi feladatokra gondolok, de amíg a fenti feltételek adottak és gyakorolsz, tényleg szinte bármiben fejlődhetsz/ bármit megtanulhatsz.)

2017. okt. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Leírok egy példát.

Van egy fiú aki intézetben nőtt fel kiskorától, enyhe fokban értelmi fogyatékos, kövér, pszichés gyógyszereken él, fél szemére vak, és hát nem valami előnyös a külseje.

Gyógypedagógiai iskolában tanult, elvégezte nehezen a 8 általánost 18 éves korára.18 évesen kikerült az intézetből, 920ezer Ft-tal.A pénzt nem kapta meg, mert 1 nap alatt elszedték volna tőle rokonai.Egy testvéréhez költözött,aki nem tűrte el, ezért ez a fiú kitalálta, vesz egy házat. Igen, de 920 ezerből hol kap? Egy nagyon kis faluban talált egyet, utógondozó kifizette a pénzt rá. Igaz hogy pici, régi ház, de az övé.Közmunkásként dolgozott egy ideig, majd felvették egy helyre dolgozni, kertészeti jellegű munkákra nyáron/ paprikaszedés, stb/ télen meg ládamosás, pakolás, sepregetés, stb de már fix fizetésért.Megállja a helyét, szeretik.Eltartja magát. Kis kályhában fűti a lakását, kapott bele emberektől bútorokat, büszke mikor vesz magára egy új ruhát. Elboldogul, pedig halmozottan hátrányos helyzetből, árván, 2 féle fogyatékossággal indult.

Már most azt tervezi, meg kéne nősülni, igaz még nincs kit elvenni, de családot akar.

Azért írtam ezt le, aki akar, ki tud ebből keveredni. Még így is.

2017. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!