Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi a legkevésbé...

Szerintetek mi a legkevésbé kellemetlen halál ill. van még élet utána? Ti nem félnétek, ha tudnátok hogy hamarosan meghaltok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 16:17
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
26%
Én nem félek, mert halhatatlan vagyok.
2017. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
70%

A legkevésbé kellemetlen halál: kínok nélkül meghalni, azaz teljesen egészségesen és gyorsan.

.

Ha a halál után van élet, akkor nincs halál.

A halál: teljes elmúlás.

2017. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
40%
Egèszsègesen meghalni? Beszarok:)
2017. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:

bizony ám, ne tojj be 3-as.


Hősi halál - tudatosan átlépni a halál küszöbét!

2017. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nem termeszetes halal lehet a ,,legkimeletesebb,,. De abbol se mindegyik. Gondolok itt olyan esetekre, hogy nem tudsz rola, nem latod, es valami eles/gyors (kes, golyo) dologgal olyan helyen talalnak el, hogy egybol szornyet halsz. Pl fejloves,tavolrol... Vegul is nem tudod, hogy befog kovetkezni, nem tudsz raparazni, mint pl egy zuhanasnal, nem erzel fajdalmat, mert masodpercek alatt forog le az egesz.
2017. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
En nem a halaltol felek hanem attol ami utana van ha van valami
2017. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
66%

Hirtelen szivleallas

Szerintem van

En egy kicsit unkabb orulnek, hogy befejezhetem

2017. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
74%
ÉN attól félek, hogy van reinkarnáció. Nekem elég volt egyszer ezt a sz*rt lenyomni, semmi esetre sem akarok ujjászületni és mindent kezdeni elölről. Továbbá a legkevésbé kellemetlen halálok számomra a következők: közúti balesetben szörnyet halni, szívmegállás, agyvérzés, álmomban eltávozni. De mivel sose ment semmi könnyen az életben, így valószínűsítem, hogy a halálomért is kőkeményen meg kell majd dolgozni. (Évekig tartó szenvedés valami jóféle áttétes rákokkal pl)
2017. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

Az alvás.

Nem.

2017. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
*mármint, van még élet utána,és nem félnék. De ha nem lenne semmi, hanem tökéletes fullos megsemmisülés lenne, az is kellemesnek hangzik, mert akkor meg ugyanúgy nincs probléma, mintha hazamész a Mennybe.
2017. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!