Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van rá mód, hogy megtudjak...

Van rá mód, hogy megtudjak valamit az előző, illetve a következő életemről?

Figyelt kérdés

Igazából, a kérdéseket amiket fel fogok tenni, a válaszokat rájuk nem tőletek várom el :D Hanem ha esetleg tudtok rájuk válaszolni, akkor kérlek tegyétek meg, vagy ha nem akkor hol kéne keresnem, hogy választ kapjak?

A kérdéseim:

Hol tudhatom meg, hogy milyen volt az előző életem? (Fiú vagy lány voltam-e, hogy néztem ki, milyen ember voltam, mi volt a hivatásom, miket szerettem, miket nem, hol éltem, mikor éltem, miket csináltam életemben stb...)

Hol tudhatnék meg információkat a következő életemről? (Ugyanazok a kérdések szinte, mint az előzőnél)

Lehet irányítani, hogy hova szülessünk, illetve milyenek legyünk? (Nem arra gondolok, hogy mi választunk ki mindent, mert akkor tökéletesek lennénk a saját szemünkben, ami szerintem nem valószínű. Inkább arra gondolok, hogy van-e 1-2 dolog amit irányíthatunk születésünk előtt? Vagy az előző életünk alapján kapunk lehetőséget a választásra? Úgy értem, ha pl rossz ember voltál előző életedben, akkor kevés dologban dönthetsz, ha jó akkor több mindenben.)

Mennyi idő telik el a halál, és az ujjászületés között? Vagy ez változó?


A válaszokat előre is köszi!



2018. márc. 25. 01:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Hűha, látom valaki nem tudja mi a szövegértés. Meg a logikus gondolkodás. Semmi baj, segítek:

1) Ha olyan biztos lennék ezekben, akkor szerinted kiírtam volna ezt a kérdést?

2) Elmondtam a leírásban, hogy nem várom tőletek a választ, csak ha tudjátok. A leírásban csak az én feltételezésem szerepel, amiben NEM vagyok biztos. Csak FELTÉTELEZEM.

2018. márc. 25. 04:28
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Előző életbe nadis utaztatás során tudsz belepillantani,ami a jelenlegi életed aktuális problémáira adhat választ. Következő életedet a mostani életed minőségével tudod befolyásolni,de mivel ez a környezetedtől és a lehetőségeidtől is függ -szerintem ezt tudatosan esélytelen. Meg még a jelenlegi életed kellős közepén vagy: szerintem az egy egész élet minősége határozza meg a következőt. ( Egyébként én már átestem egy utaztatáson. Olyan,kb mint 1 hipnózis )
2018. márc. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

"a válaszokat rájuk nem tőletek várom el "

Noooormális??

Ha a válaszokat nem az itteni kommentelőktől várod, akkor miért itt teszed fel kérdésed?

.

Az, hogy hova szüless, nem tőled függ, viszont az, hol fejezd be életed, az igen!

Ha soha nem mész külföldre, Magyarországon fogsz meghalni.

2018. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

# 3


Szerintem fuss neki újra, és megérted, hogy mire érti, hogy nem tőlünk vár rá választ.

2018. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyan buta vagy mint a föld.
2018. márc. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, felvázoltál egy lineáris, soros életfelfogást, amelyben van előző, és van következő. Az élet egyáltalán nem biztos hogy ilyen, csak azért, mert az érzékszervi, értelmei képességeink ill. korlátaink ezt engedik felfogni számunkra. Lehet, hogy minden (minden előző és következő) életünket egyszerre, egy időben éljük, csak a felfogás, a figyelem fókuszált és soros természete miatt ezeket sorrendben észleljük. Lehet, hogy a korlátoktól megszabadulva mindent egyszerre látnál, és még arra is ráébrednél, hogy nemcsak, hogy az előző, a jelen és a következő életek is te vagy, de minden te vagy.


Úgyhogy jobban járnál, ha nem a korlátozott tudatodnak megfelelő előző- következő énedet kutatnád, hanem a korlátok megszüntetésén munkálkodnál, és megtudnád, ki vagy valójában.

2018. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat! Megint kihangsúlyozom, a dolgokat amiket írtam, csak akkor FELTÉTELEZEM, ha van előző, illetve kövi élet. De akkor sem vagyok biztos bennük. Azt meg, hogy azt írtam, hogy a ‘válaszokat nem tőletek várom, csak ha tudtok rá válaszolni’, azt arra értettem, hogy biztos van köztetek valaki aki ért a jóslához, ő talán tudna segíteni, de az ilyen válaszolók akik nem értik a kérdésem, pedig tisztán le van írva tisztán, na tőlük tényleg nem várok választ.


#4 Nem ismerlek, szóval nem mondhatok rólad semmi személyeset. De te sem ismersz, szóval te is tartsd meg az alaptalan véleményed magadnak! ‘Olyan buta vagy mint a föld’. Annyit már megtudhattam rólad, hogy oda szúrsz ahova tudsz, szeretsz konfliktusba keveredni.


Azoknak akik normális választ adtak, újra megköszönném!

2018. márc. 25. 12:02
 8/11 anonim ***** válasza:
2018. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De ha biztosabbra akarsz menni akkor menj el regressziós hipnozisra .
2018. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Üdv!


A "hol?" ugyebár csak "kitől?/kinek a segítségével?" értelemben használható (azaz a segítség tartózkodási helyére legfeljebb).

Bár hallottam valami messziről jött (igazából messze járt) embertől, hogy ott valahol messze van olyan kolostor ahol leemelik a sorskönyvedet a polcról... (vagy a mester a szemedbe néz és megírja a sorskönyvedet... vagy valami ilyesmi) Sajnos most nem ugrik be hol van ez. :( talán rá tudsz keresni ezek alapján.


Ha van újjászületés, akkor arra jelen életeddel van befolyásod. A hindi tanítás szerint pontosan fogalmazva nem te születsz újjá. Nem az, amit most magaddal azonosítasz. Amit most magaddal azonosítasz, épp az változik újjászületésekként. A felsőbb éned, a lény-eged marad csak a régi. Ez megőrzi minden "leszületés" tapasztalatát, és ebből valami folyton vissza tud szivárogni aktuális "jelen" életed felszíni(felszínes) tudatába is. Reinkarnációról reinkarnációra fejlődhetsz, azaz ezek egyre közeledhetnek tudatosságukban felsőbb éned felé.


Szerintem előző életed konkrét egóját, a hamis ént felesleges és zavaró egy az egyben megismerned. Az nem visz közelebb valódi éned megismeréséhez. A lényeg leszűrődött már: keresd felsőbb énedbe, tehát próbált "meghallani" felsőbb éned útmutatását. Okosan el van ez rendezve. Nem érdemes belekavarni.

2018. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!