Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek miért nem múlik...

Szerintetek miért nem múlik el egy érzés? Úgy érzem, fogva tart!

Figyelt kérdés

Évek óta szeretek egy férfit, akinek csak kaland voltam. Ez az érzés iránta tiszta szívből jött, csak vele akartam lenni, ő csak kihasznált.


Ha meglátom, még mindig felzaklat és el sem tudom képzelni, hogy valaha mást is így szeretnék, de nem is fogok! Mert ekkora fájdalmat már nem tudnék még egyszer kibírni.


Neki barátnője van, éli az életét...


Nem értem, miért nem múlik el ez az érzés iránta! Olyan, mintha fogva tartana, mérgezne...


Volt párkapcsolatom, nem szerettem, csak nem akartam egyedül lenni, de vége lett, amit nem bánok. Volt, akivel megpróbáltuk, nem sikerült, de nem bánom annyira.


Az eszemmel tudom, hogy ő nem szeret, nem jelentek neki semmit, de az érzések belülről...


Mit tehetnék???


Most ez miért van? Sors, karma???


2018. ápr. 21. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Mintha anyámat olvasnám...

Nincs sors, sem pedig karma, mondom ezt úgy, hogy nem kis kapcsolatom van az asztrális világgal. Túl kell lépned rajta, tudom, könnyű mondani, de másképp nem megy. Ha más nem, néhány pofon egy jó baráttól segít.

2018. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, túl kell lépni...egyfolytában próbálom. Az sem segít, hogy egy kisvárosban lakunk és néha látom.
2018. ápr. 22. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az emberek szenvedésének az oka egyetlen dologra vezethető vissza, ez pedig az azonosulás a gondolatokkal és az érzésekkel. Tedd meg magadért hogy elolvasod Eckhart Tolle-tól A most hatalma c. könyvet. Millióknak segített már ez a könyv. Elérhető pdf-ben és hangoskönyvben is.

Ebből mindent megérthetsz, itt a könyv linkje:


[link]


Üdv: T.

2018. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. ápr. 22. 19:24
 5/5 anonim válasza:

Tolle valoban nagyon jo!!!!


Carlos castaneda mesék az eröröl vagy az erö második köre ezek nagyon szépen leirják hogyan hat a férfi energiája a nö energiájára és hogy ez hogyan munkálkodik tovább egy emberben tovább...egyszerü energia lenyomatok...ezek léteznek hiszed vagy sem de hozzá tenném ezek is csak rész igazságok...mindenkinek saját magán kell átszürnie h mit tart igaznak.és mit nem!:)

2018. ápr. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!