Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Előzőéleti élményékről készült...

Előzőéleti élményékről készült beszámolókat tartalmazó blogot, fórumot ismer valaki?

Figyelt kérdés
Ha ismer, megosztaná velem? Magyar és angol nyelven íródott anyagot tudok hasznosítani. Nincs olyan fórum szerűség, ahol az emberke ilyet megosztanak egymással, vagy dokumentálnak?

#reinkarnáció #előzőéleti élmények #életek közti létállapotok
2018. jún. 4. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Előző életemben ismertem.
2018. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez engem is érdekelne.
2018. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Na most látszik hogy ezen az oldalon sokan nem hisznek a reinkarnációban. Csak csend és csend... Bezzeg más kérdéseihez irogatják az idiota, nevetséges, hazug válaszaikat.
2018. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Google -> reincarnation previous lifes forum.

Tessék itt az első találat:

[link]


Ez nekem 3 mp volt, neked mennyi volt kiírni a kérdést? Nem lett volna gyorsabb googlézni?

2018. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 3


Milyen logika mentén következik az, hogy ha valaki nem ismer előző életbeli élményekről készült beszámolókat tartalmazó blogot vagy fórumot, ezért nem tud ilyet ajánlani a kérdezőnek, akkor nem hisz a reinkarnációban?



Ilyen alapon akár azt is kijelentheted, hogy a Dalai Láma sem hisz benne. xD

2018. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves #4 köszönöm a segítőkész választ, a linkelt oldalon sajnos nem találtam eddig egyetlen olyat történetet sem, amit elhinnék. Nem véletlen ide írtam, azért köszönöm!
2018. jún. 5. 10:54
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező, ne higgy el egyet sem, a hit a hívőknek való, ha hinni akarsz menj inkább templomba. Mindenki azt mond amit akar. Keress klinikai halálból visszatért embereket, és beszélgess velük mit láttak, tapasztaltak, aztán - ha még mindig akarod - keress egy regressziós hipnózissal foglalkozó embert, akinek van gyakorlata az előző életekbe mutató regressziókkal.


De csak akkor tedd ezt, ha kész vagy arra, hogy megváltozik az életed utána, mert egy csomó olyan információt fogsz tudni, amire azt mondod majd, hogy jobb lett volna, ha sose tudod meg.

2018. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 7 igen, köszönöm a figyelmeztetést, a saját élményeimhez mértem, amikor gyanakodni kezdtem, bár lehet ti mást vesztek ki ebből a forrásból.


Egyébként érdekelne más forrás is.

2018. jún. 5. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!