Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lehet az oka annak, ha...

Mi lehet az oka annak, ha valaki olyan családba születik, akik túlságosan korlátozzák, visszafogják, akadályozzák a haladásban, megnehezítik az emberi kapcsolatait, barátságait, párkapcsolatait?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Hogy tanulhasson e által.
2018. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

A reinkarnáció-felfogásodtól függ.

Ha azt gondolod, hogy minden jelen életi körülménynek múlt életekbeli oka van, a dolog akkor sokféleképpen magyarázható, és ebből a "szakértők" nagyon jól megélnek.

Ha pedig azt gondolod, hogy megtestesüléseid során mindent meg kell élned, és annak az ellenkezőjét is, akkor a helyzet egyszerű: ezt a dolgot, kapcsolataid erős korlátozását épp a jelen inkarnációdban éled meg.

2018. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Oké, mindennel tanulunk, de ezzel mit? Hogyan lehet ezt feloldani?
2018. jún. 10. 09:59
 4/13 A kérdező kommentje:
A régi ismerősök közül nagyon sokan leléptek és magamra hagytak a családom miatt. Az újabb ismerősöknek meg már nem tárulkozok ki annyira, hogy ismerjék a családomat, hogy milyenek, ez munkatársakkal, haverokkal működik. Párkapcsolati téren már nehezebb a dolgom.
2018. jún. 10. 10:03
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, Te magad kínálod fel magad a "szakértőknek" fejésre.
2018. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem fogok fizetni ilyenért, ha erre céloztál, azért itt kérdezek.
2018. jún. 10. 10:40
 7/13 Mael ***** válasza:
100%

Én ilyen családból jöttem.

Idővel, mikor ráébredtem, hogy minden okkal történik, mindennek van értelme, rájöttem, hogy mit is adott ez nekem.

Alázatosabb lettem, amit a körülöttem lévők értékelni tudnak.

Megtanultam mindennek az értékét, - és itt az eszmei értékre gondolok - tanultam mértékletességet, így tudom értékelni az élet apróbb örömeit.

Megtanultam továbbá azt is, hogy mindennek megvan a maga helye és ideje.

Egyszóval méltóságteljesebb lettem.

Cserébe viszont évekig kellett küzdenem az önbizalomhiánnyal, és az antiszociálissággal.

2018. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én most azzal küzdök, hogy anyámnak tévképzetei vannak, nem élek már a szüleimmel, de tartjuk a kapcsolatot. Nagyon sok az előítéletes ember, és ha valaki meghallja, miket beszél... lett már vége ezért kapcsolatomnak. Nem reklámozom a dolgot, de van, amikor egyszerűen nem lehet megúszni, hogy valaki ezt megtudja. Aztán meg lutri, ki hogy reagál.

Én amennyire lehet, távol tartom magam, és más hasonló emberektől is, normális életet akarok élni normális emberekkel.

2018. jún. 10. 12:23
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Ha valaki nem akar barátkozni veled, akkor lehet azért van mert alaból más az értélrendetek, tehát nem férnétek össze (tudom, nehéz kijelentés...).
2018. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, ha tudnád az okot mi változna?
2018. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!