Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki az aki egy előző életében...

Ki az aki egy előző életében élt Egyiptomban mikor még a piramisok a spirituális beavatás templomai voltak?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen, akár itt, akár privátban szívesen beszélgetnék vele😊

2018. júl. 6. 17:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Valószínű én ilyen lehetek, csak egyáltalán nem emlékszem rá. Beszélgessünk - itt.
2018. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Én sem emlékszem az enyémre,egy barát barátja mondta el nekem hogy magamon viselem a jeleit,annak hogy ott éltem és valamilyen szintű beavatást kaptam.

Az arc formája és a szemhéj árulkodó. Meg egy harmadik dolog de azt itt nem ecsetelném.

Ezzel rengeteget segített,mert ezután sokkal jobban értettem miért is vagyok olyan amilyen vagyok.Elég ha Hórusz szemét mondom.


Nem tudom ezzel mennyire tudsz azonosulni... ☺

2018. júl. 6. 18:33
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
Hát nehezen. Nekem a barátom unokatestvérének a nagynénjének a férje nem mondott semmit erről. Talán ez az oka. Meg az, hogy szerintem teljes jelenlétben kell élni, figyelni, megismerni, alkotni, dolgozni, beszélni. Mert a múlt már nincs, a jövő még nincs - a jelen viszont van. És ami van, az tudható is.
2018. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ez kezd már közhely lenni, nem gondolod?

Igen, magam is egyetértek vele hogy a jelen a legfontosabb,de itt most nincs szükség erre.A múlt rengeteg eltemetett igazságot hordoz.És ezek kihatnak a jelenre is.Erről szól ez a rovat is. 😉

2018. júl. 6. 18:44
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
amit írtam, nem közhely, nagyon komoly dolog. De ha nem emlékszem - márpedig nincs tudatfolytonosság a leszületések közt - akkor hiába "hat ki" nem lehet érteni- legfeljebb utólag belemagyarázni - ez azért lehetett stb.
2018. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Amúgy elég pofátlan hogy először beszélgetni akarsz a múltról azgán meg jössz a nagy élj a jelenben bölcsességgel.Szerintem a te anyosód férjének barátja súghatta meg hogy ezt tedd😁
2018. júl. 6. 18:47
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy közhely, csak kezd azzá válni a sok ezós miatt.
2018. júl. 6. 18:49
 8/21 A kérdező kommentje:
Én sem emlékszem de mégis tudom hogy akkor és ott olyan tudást kaptam ami ebben az élezemben is jelen van és sokat segit
2018. júl. 6. 18:51
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

"Amúgy elég pofátlan hogy először beszélgetni akarsz a múltról azgán meg jössz a nagy élj a jelenben bölcsességgel."


Hmm. Elnézést kérek Tőled. Befejeztem. Töröltesd a pofátlan sőt trágár beírásaimat. Viszontlátásra!

2018. júl. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
Mióta az eszemet tudom, vonzott Egyiptom, a piramisok. Egy-két éve kiderült, hogy állítólag előző életemben Szfinx-vadász voltam. Meg is lepődtem rendesen. Fene tudja, de előbb volt a piramisok iránti vonzódásom, mint ahogy ez kiderült.
2018. júl. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!