Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Focikatalógus VB tippjáték 200x200

Kategória: Ezotéria » Reinkarnáció és karma

A kérdés

A reinkarnáció működhet (időben) visszafelé is?

Úgy értem hogy például valaki meghal 2018-ban, és újjászületik mondjuk 1953 - ban. Tudom, hülyén hangzik, meg logikátlannak tűnik, de például ha léteznek különböző idősíkok, akkor ..

Keress kérdéseket hasonló témákban: reinkarnáció, ezotéria, világ

júl. 11. 21:55  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
ha léteznek különböző idősíkok :D és akkor szerinted minden síkon ugyanazok az események pörögnek? Különben nem egy irányba menne a jövő...

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont júl. 11. 22:02 Privát üzenet
T0ba nevű felhasználó válasza:

Eleve a feltételezés is butaság, hogy időben csak egy irányba működhetne. Ékes bizonyítéka az emberi elme korlátolt linearításának.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont júl. 11. 22:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az nem az én feltételezésem! Hanem a többségé.

# 3/12Időpont júl. 11. 22:33 Privát üzenet
Miért is ne? Végülis, olyan túl sokat, senki nem tud erről.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont júl. 11. 23:12 Privát üzenet
Végtelen idősík, végtelen lehetséges jelennel, az idő nem hiába relatív amíg te megiszod a reggeli kávédat valahol máshol épp galaxisok képződnek, a sok megoldatlan elmélet is emiatt a változó miatt nem fog soha megoldódni, bármelyik jelenben újjászülethetsz legyen az időben előre vagy hátra.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik.
# 5/12Időpont júl. 12. 00:04 Privát üzenet
T0ba nevű felhasználó válasza:

Tudom, hogy ez nem a te feltételezésed.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont júl. 12. 11:31 Privát üzenet
Közveszélyes Kontár nevű felhasználó válasza:

lezuhanintudsz vagy felemelkedni

maskeppen: kb. okosodni vagy butulni tudsz

az ido teljesen lenyegtelen dolog

de az elet nem tekercseldoik vissza ugy ahogy gondolsz ra ahogy a filmekbol latod

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont júl. 12. 12:57 Privát üzenet
Lehetséges, én előző életemben a 2067-ben megalakult Nagyszlovák Birodalom Győr-Moson-Sopron provinciájnak helytartója voltam.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont júl. 12. 13:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az idő, mint mértékegység, csak a halandók számára létrehozott korlát. Ahogyan sok más egyéb dolog is. Legalábbis szerintem. Néha szeretek ilyen "képtelenségeken" gondolkodni. Mármint hogy ha a reinkarnációnak van egy végső célja, ami a szellem fejlesztése, és ha éppenséggel az adott szellem csak úgy tapasztalhat meg valamit, hogy ehhez olyan környezet szükséges, olyan élethelyzet, ami csak a múltban létezett, akkor .. És hogyha a szellem számára nem létezik olyan hogy jelen, múlt, meg jövő, azaz számára nem létezik az idő, tehát nem is kell "visszatekernie az időt", ez esetben akár lehetséges.

# 9/12Időpont júl. 12. 14:34 Privát üzenet
Angelo84 nevű felhasználó válasza:

Kedves Kérdező.

Ha megengeded, egy rövidke kis novellát ajánlanék elolvasásra, amiben elég szépen látszik, hogy miről is van szó.

Andy Weir : A tojás.

Keress rá neten, hamar megtalálod. Jó olvasást.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont júl. 12. 18:38 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti hisztek abban, hogy minden okkal történik?
Ki az aki egy előző életében élt Egyiptomban mikor még a piramisok a spirituális beavatás templomai voltak?
Mit jelenthet az ha gyakran tűnnek fel 8-sok az életemben?
Ez utalhat előző életre?
Miért van az hogy sokan kizárják Jézus és a reinkarnáció párhuzamát?
Ha a párotok ezzel állna elö mit csinalnatok? Csak reinkarnacioban hívő emberek vèlemènyét kérem!

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Reinkarnáció és karma rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!