Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A reinkarnáció működhet...

A reinkarnáció működhet (időben) visszafelé is?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy például valaki meghal 2018-ban, és újjászületik mondjuk 1953 - ban. Tudom, hülyén hangzik, meg logikátlannak tűnik, de például ha léteznek különböző idősíkok, akkor ..

2018. júl. 11. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
ha léteznek különböző idősíkok :D és akkor szerinted minden síkon ugyanazok az események pörögnek? Különben nem egy irányba menne a jövő...
2018. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Eleve a feltételezés is butaság, hogy időben csak egy irányba működhetne. Ékes bizonyítéka az emberi elme korlátolt linearításának.
2018. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az nem az én feltételezésem! Hanem a többségé.
2018. júl. 11. 22:33
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Miért is ne? Végülis, olyan túl sokat, senki nem tud erről.
2018. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
68%
Végtelen idősík, végtelen lehetséges jelennel, az idő nem hiába relatív amíg te megiszod a reggeli kávédat valahol máshol épp galaxisok képződnek, a sok megoldatlan elmélet is emiatt a változó miatt nem fog soha megoldódni, bármelyik jelenben újjászülethetsz legyen az időben előre vagy hátra.
2018. júl. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez nem a te feltételezésed.
2018. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

lezuhanintudsz vagy felemelkedni


maskeppen: kb. okosodni vagy butulni tudsz


az ido teljesen lenyegtelen dolog


de az elet nem tekercseldoik vissza ugy ahogy gondolsz ra ahogy a filmekbol latod

2018. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges, én előző életemben a 2067-ben megalakult Nagyszlovák Birodalom Győr-Moson-Sopron provinciájnak helytartója voltam.
2018. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az idő, mint mértékegység, csak a halandók számára létrehozott korlát. Ahogyan sok más egyéb dolog is. Legalábbis szerintem. Néha szeretek ilyen "képtelenségeken" gondolkodni. Mármint hogy ha a reinkarnációnak van egy végső célja, ami a szellem fejlesztése, és ha éppenséggel az adott szellem csak úgy tapasztalhat meg valamit, hogy ehhez olyan környezet szükséges, olyan élethelyzet, ami csak a múltban létezett, akkor .. És hogyha a szellem számára nem létezik olyan hogy jelen, múlt, meg jövő, azaz számára nem létezik az idő, tehát nem is kell "visszatekernie az időt", ez esetben akár lehetséges.
2018. júl. 12. 14:34
 10/12 Angelo84 ***** válasza:

Kedves Kérdező.


Ha megengeded, egy rövidke kis novellát ajánlanék elolvasásra, amiben elég szépen látszik, hogy miről is van szó.


Andy Weir : A tojás.


Keress rá neten, hamar megtalálod. Jó olvasást.

2018. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!