Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha megsemmisülne a Föld akkor...

Ha megsemmisülne a Föld akkor mi lenne a reinkarnávióval? Egy másik bolygón születnénk újra?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg nem is lenne reinkarnáció? Vagy másik bolygón születnénk újra? Vagy mi lenne?

2018. júl. 15. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Létezik földönkívüli élet, több milliárd bolygón... brutálisan hatalmas az univerzum
2018. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha valóban letezine reinkarnació, miert korlátozódna a Földre?
2018. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem hallottam még egyetlen előző élet hívőtől sem, hogy az Alfadeka421-en volt ion-fluktuátor kezelő.
2018. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat!!!!
2018. júl. 15. 19:25
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
#3: És hánnyal beszéltél? Mar úgy ertem olyannal, aki emlekezett is az előző életére/életeire?
2018. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Sokkal.
2018. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
92%

Az élet nem korlátozódik a Földre. Ahogy te sem fogsz soha Kiss Pistaként újjászületni. És igen, van élet a Földön kívül. Nem a Marson, vagy a Jupiteren. Olyan nagy az univerzum, hogy el se lehet képzelni. A Tejútrendszer az mindenségben akkora, mint egy homokszem az egész Földön. És, ha nem vagy elfogult a témával, nézz utána a Mandela-effektusnak. Nem tudom, mennyire igaz, de érdekes.

És a reinkarnáció bizony létezik. Fáj ezt kimondani nekem, mint elméleti fizikusnak, de bizony kimondott tény, hogy nem szűnünk meg teljesen létezni a halál után.

2018. júl. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jogos kérdés
2018. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nagyon sok bolygó van még ahova le születhetsz szóval igen másik bolygóra is le születhetsz. És a föld csak akkor pusztul el ha a nagyok is úgy akarják, nem léteznek véletlenek.
2018. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Fáj ezt kimondani nekem, mint elméleti fizikusnak, de bizony kimondott tény, hogy nem szűnünk meg teljesen létezni a halál után."


Persze. Elvégre kimondtad, tehát akkor az kimondott. Ahogy az is tény, hogy életedben soha nem voltál fizikus. Legfeljebb elméletben.

2018. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!