Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Igazak azok a Reinkarnációs...

Igazak azok a Reinkarnációs történetek amiket a neten lehet olvasni?

Figyelt kérdés
Engem nagyon érdekel a Reinkarnáció ezért egésznap ilyen történeteket olvasok lehet veszek könyveket is róla.

2018. júl. 16. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Persze.

Válogatás nélkül pont annyira, mint Hófehérke történetei.

Fele történés sem lenne a neten, ha csak az igazak jelennének meg.

2018. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Nemhogy fele de még annyi se.
2018. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem létezik se reinkarnáció, se isten, se semmi mágikus dolog. Mindenre van tudományos magyarázat. Ha nem akarsz ostobának tűnni, inkább támaszkodj a valósagra. Lehet lepontozni, kedves vallásos nemzedék!😉
2018. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Attól még hogy ti nem hisztek benne, igen is létezik a Reinkarnáció. Mi emberek sokkal többre vagyunk hivatottak mint gondolnátok.
2018. júl. 16. 14:54
 5/17 anonim ***** válasza:
25%

Csakhogy ez a reinkarnáció hívei szerint sem egy képesség, úgyhogy ezt az emberiség érdemének tartani kissé túlzó.


Egy ibolya és egy reinkarnáció hívő is reinkarnálódhat a mese alapján. Ibolyából reink-hívő, hívőből ibolya...komolyabb minőségi változás sincs.

2018. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Szokták mondani, hogy tiszteld az idősebbeket és szeresd a fiatalabbakat.


"Nem létezik se reinkarnáció, se isten, se semmi mágikus dolog. Mindenre van tudományos magyarázat. Ha nem akarsz ostobának tűnni, inkább támaszkodj a valósagra. Lehet lepontozni, kedves vallásos nemzedék!😉"


Az ilyen hozzászólások teszik nehézzé számomra az utóbbit.

2018. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Vicces, hogy ilyen hülyeségekben hisztek.
2018. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
65%

Off:

1. Ha nem hisztek ilyen dolgokban, miért kell idejönni sértegetni mindenkit? Csapjatok a homlokotokra, hogy mekkora hülyék, és görgessetek tovább!

2. Képzeld, nem vagyok vallásos, de vannak TUDOMÁNYOSAN kimutatható dolgok. Képzeld, elméleti fizikus vagyok, és bizony a halállal csak a test hal el, a lélek nem. Kimondott tény. Keress rá nyugodtan.

On:

Nem nagyon igazak...én is kiírhatom interneten, hogy valójában én Marilyn Monroe reinkarnációja vagyok. A könyv vétele már talán jobb döntés, de én a helyedben elmennék egy profi hipnotizőrhöz.

2018. júl. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

Előzőnek: ha valóban elméleti fizikus lennél, tudnád, hogy a lélek létezését alapvető fizikai és biokémiai ismeretek cáfolják meg. But you tried. :D


Kérdezőnek: senki nem mondta, hogy a neten nem mindent kéne elhinni? Ha érdekel a téma, max távol-keleti könyveket olvass róla.


Off: a reinkarnáció már a túlnépesedés tényén elbukik. Ha egyre több az ember, egyre több léleknek kéne termelődnie valahol és reinkarnálódnia is. Ha az 1300-as években 500 millió ember (=lélek) volt, hogyan lehetne ma közel 8 milliárd?

2018. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

"Képzeld, elméleti fizikus vagyok"

Hic Rhodus, hic salta!

Ha az lennél, linket is tennél fel minden kérés nélkül.

Ha nem teszel fel linket, akkor nem elméleti fizikus vagy,

TUDOMÁNYOSAN kimutatható dolgokhoz annyi közöd, mint hajdúnak a harangöntéshez. Ismereted szintén.

2018. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!