Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az öngyilkosok valóban a...

Az öngyilkosok valóban a pokolra jutnak? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
Miért kéne büntetni valakit azért mert nem akarja ezt a szart ami itt van?? Nem akar élni.

2018. aug. 16. 14:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Ha meghalsz, nincs utána semmi. Sem pokol, sem menny. Ezzel csak vigasztalják magukat az emberek, mert nehéz elképzelni a semmit.
2018. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%

Nos...ez már olyan hogy ki miben hisz. A hívők Istenben hisznek , hisznek a pokolban mennyországban egyaránt. És igen ha valaki megöli magát a pokolra jut, illetve azok is akik rossz emberek , pl embert öltek és nem éreznek megbánást. Olyanok akik megszegték a 10 parancsolatot, én szegtem már meg de èn meg is bántam. Isten mindent megbocsájt.

Én pl abban hiszek hogy újjászületünk. (Mindegy hogy ki hogyan ha meg) Hiszek Istenben , de nem vagyok túl földhözragadt ezzel kapcsolatban. Van aki meg semmiben sem hisz, mint pl a kedves első. :)

2018. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Miss Endzsi ***** válasza:
23%
Valóban úgymond "pokolra" képesek jutni ezek a személyek. A dmt hatása alatt egyfajta phszihés terrorban van az agy, amikor haldoklik. Aki öngyilkosságot követ el az depressziós. Utálja magát, úgy gondolja egy sz*r alak, aki nem érdemel semmit, akit mindenki utál, akinek nyalnia kénye a vécé ülőkéjét. Halálkor a tudatalattid összegzi a magadról alkotott képedet, a külső impulzusokat, amik életed során értek, a hitedet. Ezek alapján kapsz egy végső utazást, ami valóságos poklot is képes előidézni. Érezheted a tüzet, ami marja a bőrödet, de körülvehetnek szeretteid is, repülhetsz, bármit.
2018. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%

Sok vallás szerint azért kerül az öngyilkos pokolra mert ugyanúgy gyilkosságnak számítják, csak itt az áldozat és az elkövető ugyanaz. A gyilkosokat meg hát ugye a pokolra illik küldeni.

Részemről mindenki azt hisz amit akar, és ha ez egy vallásos embert visszatart az öngyilkosságtól, már megérte. Más kérdés az, hogy meddig kell eljutni valakinek ahoz, hogy ennek tudatában is inkább a halált válassza az élet helyett :(

2018. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 leértékelt ***** válasza:
27%
Próba szerencse! Felőlem próbáld meg (ha úgy akarod) és majd számolj be róla mi történt veled. Miután figyelmesen végighallgattak téged, az afféle szkeptikus is bátran nyúlnak majd a önkivégző eszközökhöz.
2018. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
33%
Ha öngyilkos leszel a föld alá kerülsz. Mint minden más eshetőséggel
2018. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
18%

Nincs pokol, se mennyország. Sem jézus, sem isten.

Remélem nem mondtam semmi meglepőt.

2018. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
17%
Nem létezik se pokol, se menny, se angyal, se szellem, se Isten, se Sátán.
2018. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 leértékelt ***** válasza:
8%
Se emberek nem léteznek, se józan ész, se semmi! Térj már magadhoz végre!!
2018. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 leértékelt ***** válasza:
16%
A "semmi" sem létezik!
2018. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!