Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik a Reinkarnáció. Mit...

Létezik a Reinkarnáció. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Eddig kételkedtem, de a neten olvasgattam érdekes dolgokat.

[link]



2018. aug. 30. 18:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/151 anonim ***** válasza:
61%
Ez hogyan bizonyítja 100%-ban, hogy létezik a reinkarnáció? Egyetlen konkrét bizonyítékot nem sorol fel.
2018. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/151 anonim ***** válasza:
65%
És mi van azokkal, akik meghalnak, de az orvosok visszahozzák őket, és nincs semmi ilyen élményük. Az egyik családtagom személyesen ismert ilyet. Egy ütést érzett a mellkasán és aztán semmi: infarktust kapott. Bevitték a kórházba, sikerült megmenteni. Semmire sem emlékszik. A következőbe belehalt.
2018. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/151 anonim ***** válasza:
58%
Azt, hogy nettó baromság
2018. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/151 anonim válasza:
60%

Jópofa, hogy Dr Newton kutat ebben a témában.

A kollégája, Dr Tesla jelentése hol van?

2018. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/151 A kérdező kommentje:

#2

Az agyuk tovább működik, tehát nem teljesen haltak meg. Akiknek az agyuk is meghal azokat nem lehet visszahozni az életbe. Tehát ezért nem volt semmilyen túlvilági élményben részük.

[link]

2018. aug. 30. 18:33
 6/151 anonim ***** válasza:
6%

Nem létezik. Csak egy családi generációs démon az aki megnyilvánul az illetőből, aki generációról generációra költözik az adott családoknál egy általa kinézett testbe.


Már egy adott családtag halála előtt 10-15 évvel kinézi magának az illetőt, ezért verszi fel az az ember az elhunyt családtad jellegzetes tulajdonságait.


Nálunk egy ilyet már én is megakadályoztam. Tudom miről beszélek.

2018. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/151 A kérdező kommentje:
És igenis létezik a Reinkarnáció, ebben biztos vagyok.
2018. aug. 30. 18:35
 8/151 A kérdező kommentje:

#6

Mi ez a értelmetlen hülyeség? 😂

2018. aug. 30. 18:37
 9/151 thoomas26 ***** válasza:
78%

Ha valaki kellően mélyen megismerkedik a (valódi) spirituális ismeretekkel, előbb-utóbb kénytelen belátni a reinkarnáció tényét (is).


De hogy a halál közeli élményt említsem...

Ha egymástól teljesen független emberek, kortól, nemtől, vallási hovatartozástól, nemzettől, stb. függetlenül lényegében hasonló élményeket élnek át a klinikai halál állapotában, s közülük jó páran olyan, test nélküli állapotukban tett észleléssel térnek vissza, melyet később megdöntően bizonyítani lehet (például szomszédos szoba leírása vagy mások gondolatai, stb.), akkor finoman szólva sem szabad az élmények valóságosságában kételkednünk.


Az már más kérdés, hogy sokan ezeknek ellenére sem hajlandók elrugaszkodni a testi funkciók okozta képzelgések teóriájától, ám ez inkább egy megrögzött és szűk körű látásmódról tanúskodik, mint tényleges hozzáállásról.

2018. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/151 anonim ***** válasza:
57%
bocsi, de egy olyan oldal, aminek a neve új világtudat, nem hangzik biztatóan. konkrétan kamu. átverés. néphülyítés. ne látogass ilyen oldalakat
2018. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!