Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A reinkarnáció a mi Földünkhöz...

A reinkarnáció a mi Földünkhöz van kötve? Értem ez alatt, hogy az emberi lélek újjászülethet más bolygón, más nap rendszerben, más univerzumban vagy csak és kizárólag a mi planétánkon?

Figyelt kérdés
Tudom,már sok kérdés elhangzott ezzel kapcsolatban.Csak olyanok válaszát várom, akik még nem fáradtak bele az erről történő diskurzusba.Most nézem a párommal az Osiris,a reinkarnácio ura c.ismeretterjesztő filmet,onnan vetődött fel a kérdés.
2018. szept. 7. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha más bolygóról származik, visszatérhet oda miután végigjárta a fejlődés lépcsőfokait.De nem kötelezően.Én is valamelyik bolygóról származom, bár nem tudom melyikről.Viszont vonz hogy angyalként próbáljam ki magam ha egyszer az Utam végére érek.Majd kiderül,12003 élettel a hátam mögött még mindig nem vagyok a finisben.
2018. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Sőt, akár a múltban, akár egy másik univerzumban! Akár ugyanitt, kb ugyanakkor, csak éppen más életét éled.


Ja,de ezt nem tudja senki, csak filózunk, találgatunk.


De engem eleve kiakaszt az a szűklátókörűség, amikor valaki előző, következő életet rendre a Föld múltjában, jövőjében képzel el kizárólag emberi formában és kizárólag azonos neműként.


Olyat is gondoltam, hogy azért vannak homoszexuálisok, mert most épp nem olyan neműnek születtek, mint általában szoktak vagy ilyesmi.

2018. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Elméletileg nincs, de ott fogsz "újra" testet ölteni, ami a legmegfelelőbb a fejlődésed szempontjából. Valójában minden testetöltés egyidejűleg történik a valóságban, ugyanis nincs idő. Csak amiatt érzékeljük az "időt", hogy fel tudjuk dolgozni a tapasztalatokat. Jelenlegi szellemi szintünk nem képes felfogni az időtlenséget, egyidejűséget.
2018. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
zár alatt van a Föld. régen volt átszületés máshova ma már neház.
2018. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi van, ha úgy van kitalálva, hogy pl ha valami súlyos bűnt követsz el, pl gyilkosságot, akkor úgy bűnhődsz, hogy legközelebb te leszel az áldozat (az előző életedben megtestesített gyilkosé pl)?
2018. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges.Ámbár gyakoribb hogy valaki mástól kapod vissza tetted következnényét.

A karma nem szereti az ismétléseket.

2018. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg Hubbard eszméivel.
2018. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!