Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges hogy előző életembe...

Lehetséges hogy előző életemben valami nagy bűnt követtem el?

Figyelt kérdés
Ugyanis a mostani életem szörnyű, egyszerűen semmi nem tesz boldoggá.Az egész életem kínlódás.Egyedül vagyok , az emberek az életemben csak becsaprak meg csalódtam bennük.Hiába próbálkozok hogy jobb legyen egyszerűen nem megy.Én már arra is gondoltam hogy előző életemben sok rossz dolgot csináltam és most szenvednem kell.😭

2018. okt. 10. 15:17
 1/10 anonim válasza:
47%
Szerintem sz@r, hogy így állsz hozzá, amúgy meg hülye vagy
2018. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig mondtam régen hogy ritka szar ember lehettem előző életembe hogy most ezt kapom. Aztán változtattam kicsit a felfogásomon, ahogy a jó ugy a rossz is elmullik .Neked is ezt kellene tenni !
2018. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem a karma,hanem a hormon.Későbbi életedben erre akorszakodra is nosztalgiával fogsz emlékezni.
2018. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Ahelyett, hogy azt keresnéd, mire kenheted a kudarcaid felelősségét inkább dolgozz a jellemfejlődéseden, a hozzáállásodon és az önismereteden. Nyilván nehezebb, mint a karmát/istent/a sorsot/Sorost hibáztatni, de legalább ennek lesz eredménye, míg a felelősséghárításnak maximum annyi, hogy életed végéig kínlódsz.
2018. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

De én már mindent megprobáltam egyszerűen nagyon nehéz az élet

2018. okt. 10. 17:12
 6/10 anonim válasza:

Vannak akik szétdolgozzák az agyukat és még ezután se kapnak annyi pénzt hogy egyáltalán lakásuk és normális ételük legyen minden nap, ők talán csináltak valami rosszat előző életükben de még az se biztos mert innen is van lejjebb, van aki Afrikába születik és soha nem lesz olyan napja amikor nem éhezik, aztán még lejjebb vannak akiket kihasználnak molesztálnak megerőszakolnak, megvernek, megölnek még mielőtt megérnék a te korodat és még lejjebb és még lejjebb....lehet hogy ők csináltak valami rosszat de még ezt se tudhatjuk biztosan. Gondolj bele, tényleg szenvedsz te annyira mint ezek az emberek??


Neked csak egy hobbi kell ami leköti az agyadat, hogy ne gondolkodjál azon hogy milyen rossz neked. Ha érdekel a lélekvándorlás (feltételezem hogy igen mivel hiszed hogy volt előző életed) miért nem nézel utána és mélyedsz el benne egy kicsit? Nagyon érdekes téma pláne ha egy egész vallást vesézel ki ami beszél reinkarnációról, hidd el máris nem lesz annyi időd azon gondolkodni hogy mennyi bajod van....

2018. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem. Egyszerűen két dolog lehet nálad:


generációs átok+ a cselekedeteid alapján lévő átok.


Ha mind a kettő jelen van az életedben,egyszerre, akkor vagy így.+ még egy rontás is jelen lehet (hogy ezt te kérted valaki másra, és visszatért rád, vagy más teszi, ezt neked kell tudni).

2018. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Depressziós vagy.

Az élet meg amúgy sokszor.nehéz.

Annak nem nehéz, aki csak elvan, "minden mindegy" alapon.

2018. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na megmondtam,hogy hormon.Nekem is vannak ilyen periodusaim, csak ötvenen túl már a hormonháztartás lefelé tendál.Neked pedig nincs okod panaszra .
2018. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#Kerdezo

nem Vigasztalo a Hited? vagy nincs?

ezen felul Utat is mutat a Hit, egy adott Hit-Vilag

amit vallasokban talalsz meg, ezzel pedig kozosseget is talalhatsz, ha mar megtalaltad a vallasod

ha reinkarnacioban hiszel akkor feltetelezem valamilyen hited van egy vallasban

miert nem veszed igenybe tehat a Tanitasait vallasodnak?

pl. buddhistak fo es legfontosabb celja a szenvedestol valo megszabadulas

te csak hallottal a reinkarnaciorol par felszot es ennyi?

irtak paran hogy valakit/valamit hibaztatsz

de te eppen onmagadat hibaztatod kerdesedbol ezt latni

az elozo eleted a tied volt nem masse, es ugyanugy te dontottel mindenben azokban amikkel a mostani eleted megvalosult

de ennek az onhibaztatasnak sincsen ertelme

az elengedest kell megtanulnod, a szenvedest is "csak" el kell engedned, ha annyira nem is konnyu ha ketkezzel karmokkal ragaszkodva kapaszkodsz bele, hogy miert azt neked kell tudnod


olvasd el a "Bhagavad Gita"-t segitenie kellene hogy atertekeld az eletet es a szenvedest

addig kell olvasni amig meg nem erted (pontosan ha mar olvastad akkor folytatnod kell, kereshetsz masik forditast is)


#9 valasz utaniakat nem olvastam


Xy4

2018. okt. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!