Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Apukám nevelt lánya születés...

Apukám nevelt lánya születés napján halt meg. Ez lehet valami karmikus dolog?

Figyelt kérdés

Apának lett új élettársa, és ezáltal kettő nevelt lánya.(az apjuk balesetben elhunyt 10-12 éve) November 15-én halt meg apa. Az egyik lányának aznap van a születésnapja. Ez lehet valami jel?

Ui. Nem sértődök meg a trollok, de jó lenne 1-2 hasznos válasz is majd



2018. nov. 24. 16:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Update. Szóval apukám halt meg a nevelt lányának a születésnapján. Így értelmesebb az írás. Bocsi. És amúgy a lányokkal olyan volt a viszonya, mintha a sajátai lettek volna.
2018. nov. 24. 16:22
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Apám után ha tettél volna egy vesszőt.....
2018. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Nincs összefüggés. Még az összeesküvés elméletek is értelmesebbek, amiknek nem sok alapja van.
2018. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak véletlen.


Az én esetem. A nagynéném július 12-én halt meg. Ami a nagymamám (a nagynéném anyukája ) születésnapja. A nagynéném, mikor még tudta, hogy mit csinál (Alzheimer kór), akkor is mindig azt mondta, hogy csak a mama születésnapja érdekli, a sajátja nem...

2018. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Kedves kérdező és utolsó válaszoló! Ezek nem véletlenek, mély karmikus kapcsolatra,lélektársi viszonyra utalnak. Ahhoz,hogy megfejteni tudjuk,mi is a karmájuk, ahhoz jóval többet kellene tudnunk kapcsolatukról.
2018. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Nem feltétlenül jelenti a családi karmát,viszont a születési képlet életfeladat,a lélek kilépő dátuma megegyezik a következő inkarnáció kezdetének dátumával,vagyis amikor meghalt azon a hónapban/napon fog újjászületni..

Nagyim bika volt én skorpió,a karmánk pedig azonos,a halála előtti hónapokban gyakran mellém ült és csak úgy bámult rám,majd elkezdett érdeklődni a spiritualitás,reinkarnáció iránt...november 21.-én halt meg..

2018. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen válasz hasznos számodra?

1. Igen, karmikus.

2. Nem.


Elfogadhatod, hihetsz az 1. válaszban, de mi van, ha nem igaz?

Elfogadhatod, hihetsz a 2. válaszban, de mi van, ha nem igaz?


Szóval, mindegy, mert nincs jelentősége, mit az igaz, s mit akarsz elhinni, s mit nem. Ezek rajtad múlnak, nem az igazságon.

2018. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

a nagynéném (aki a keresztanyám volt egyébként, anyukám nővére), egész életében a nagymamámmal lakott, soha nem ment férjhez, nem alapított családot, nem is lakott külön soha. a nagymamám 2007ben meghalt, a keresztanyám mindig azt mondta, hogy neki csak a mama születésnapja a fontos, az övé nem, azt nem is tartja számon. (jún 23 volt az övé, júl 12 a mamámé).

a keresztanyám Alzheimeres lett, ez nem olyan régen kezdődött nála, kb 2-3 éve, és nagyon gyorsan leépült. Bekerült egy otthonba, egyre rosszabb lett, idén nyáron már érteni se lehetett, hogy mit próbál mondani - és júl 12-én, a mama születésnapján meghalt...mintha direkt lett volna.

2018. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egyik aradi vértanút a saját születésnapján végezték ki, pedig kegyelmet kapott, de késett a futár. Milyen jó, hogy manapság már pillanatok alatt megérkeznek üzenetek akár hatalmas távolságokról is.


Nem tudom, lehet-e az ilyeneknek karmikus oka, minden esetre persze, érdekes.

2018. nov. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!