Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » 21 évesen öregnek érzem magam?

21 évesen öregnek érzem magam?

Figyelt kérdés

Kicsit nehezebb életem volt az átlagnál, már tizenévesen kezdtem úgy érezni, hogy kész, én ebbe belefáradtam.


Most 21 évesen meg már lélekben 50-nek érzem magam vagy még többnek.


Egykét semleges ismerőseim hiába idősebbek nàlam, fiatalabbnak látom/érzem magamnál, mert nyugodtabb az életük.


Hiàba nyugtattak az emberek sokan, hogy nem nézek ki 21-nek se, nemhogy sokkal többnek, de higgyjétek el én attól még úgy érzem magam, mint aki mindenen túl van stb. Holott még egyelőre semmit nem tudok felmutatni, nem tettem semmit le az asztalra.


Többen is mondták már, hogy nagyon látszik rajtam az öregség. Meg hogy mély fájdalom tükröződik a szemeimben akkor is, ha mosolygok, olyan végtelen szomorúság. Egyszerűen nincs kedvem semmihez. Nem érdekel a pénz, a szerelem se semmi. A haláltól is félek, de ha tudnám hogy úgy halok meg hogy fájdalommentes stb. Akkor gond nélkül meghalnék.. Utána néztem a neten hogy "öreg lélek,, és úgyanazok vannak leírva mint amit én érzek.


21/F



Ha kioktatni meg beszólógatni jöttél, ne írj semmit.



2018. nov. 29. 00:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
figyelj ez nem öregedés hanem depresszió! ajánlom hogy keres fel egy jó terapeutát vagy kezdj el valami új hobbit tanulj meg új dolgokat a lényeg foglald el magad! járj el sportolni (láttam már 65 éves papit aki tudta velem tartani a tempót pedig csak 20 vagyok) szóval nem kell kifogás hogy öregnek tűnsz ez pusztán depresszió amit jelenleg úgy 1-2 milliárd másik embert érint
2018. nov. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ez nem kifogás, hanem ezek a tények. Nincs kedvem élni az életem. Nincs olyan dolog amivel nyugodtan és felszabadultabban élhetném az életem. Teljes üresség van, nem tudom mi lesz 30 év múlva, de azt tudom hogy a jövőben úgy szeretnék meghalni, hogy álmomba.
2018. nov. 29. 00:37
 3/25 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy feltesz az ember ide egy kérdést, és jönnek a szövegek hogy: kifogás, sajnáltatom magam stb. Ha ez lenne a célom nem írtam volna ki. Tudtomal ez a weboldal arra van hogy kérdéseket tegyünk fel. Ja haha a gyökér troll kérdésekre meg jönnek a normális válaszok. Most írjam én is ki troll kérdésként? Szánalom hogy állandóan a beszologatás meg a trollkodás megy. Éljen 2018 Magyarország.
2018. nov. 29. 00:43
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Igen. 21 évesen öregnek érzed magad. Hiszen te magad írtad le a kifejtésben.
2018. nov. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
82%

Nem értem,mégis mit vársz. Az első normálisan leírta a véleményét.

Egyenként igen,depressziós vagy.

Ugyanez volt velem mikor 17 voltam és meghalt anyum,és hasonlót élek át most 19 évesen mikor egy betegséget diagnosztizáltak nálam...

Szóval ha önsajnáltatni akarsz,akkor hajrá,de ha nem,akkor állj fel,és tegyél is valamit,hogy a dolgok jobbak legyenek.

2018. nov. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%

Kapu nyitási pánik.

Nekem 8 alkalom segített a picologusnál.


Ha tudsz angolul ezt nézd meg : lehet segít. [link]


Még ezt a kérdést, itt lefordította valaki magyarra az üzenetet : https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__9598358-sze..

2018. nov. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

öreg lélek...

teljesen mást jelent, mint ami te vagy. egy öreg lélek spirituálisan fejlett, tudatos, ismeri magát. nem azt jelenti, hogy folyton fáradt és elege van az életből. és pláne nem kapja fel a vizet egy normális válaszra (mint az elsőé), és kezdi el nyomatni az unalmas "mennyi a hülye troll, hülye Magyarország, hülye gyakorikérdések" dumát. Amíg nem akarsz segíteni magadon, és változni, és valami egyéb, megnyugtató választ keresel a problémádra, nem a probléma gyökerét, addig az itteni népség se fog tudni neked tetsző választ adni.

2018. nov. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Azért van arcod. Csöpög belőled a depresszióra de azért itt oltogatsz másokat. Elmondom neked, hogy van egy tök ugyanilyen kollégám mint te csak ő 25 éves. Csaja utoljára 18 évesen volt. Játssza a nagy bölcs 50-est pontosan ugyanúgy ahogy te, pedig szrt sem csinált eddig az életében a nyafogáson kívül. És csak darálja a hülyeségét, hogy felette eljárt az idő, ő már nem lesz boldog soha.... más meg hallgatja ezt 40-50 évesen és képzeld, mi valóban átéltünk már húzós dolgokat az életben, mégis talpon vagyunk. Egyszerűen rosszul vagyok a tőle, annyira szánalmas. Nem kell itt magyarországozni meg milyenekazemberek dumát nyomni. Nézz magadra! Ahelyett, hogy férfi lennél és elkezdenéd az életed csak nyomod itt a megható a rizsát a szomorú kis szemeidről... szánalmas vagy.
2018. nov. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

"21 évesen meg már lélekben 50-nek érzem magam"

-legalábbis azt képzeled, ugyanis nagyon nem tudod, milyen valóságban 50 évesnek lenni. A munkád érdekel? valami művészet? zene? irodalom? magad is próbálsz valamit létrehozni? mikor énekeltél utoljára? ezek ki tudnak hozni a mélypontról, hogy megtaláld az utadat

2018. nov. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%

“Hiàba nyugtattak az emberek sokan,”

Sokan? Te mindenkinek csak nyígsz és szenvedsz? Jó társaság lehetsz, hallod.

2018. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!