Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért fél a kisbabám az...

Miért fél a kisbabám az erőszaktól ha még sohasem volt bántva?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólunk hogy egy fiatal pár vagyunk , jó humorral és amolyan későnérők vagyunk. Szóval a férjemmel gyakran bunyozunk (játékból) persze nem ütjük -rugjuk egymást, hanem csak le nyomjuk csiklandozzuk egymást, vagy ő fel kap engem az ölébe. Na meg ott van a barátnőm akivel dettó ez van, amikor itt van sokszor hajba kapunk persze azt is csak viccből. Félre ne értsétek azért nincs ez naponta csak na vannak léha napjaink. Szóval ilyenkor a kisfiam úgy elkezd sírni, nem is tudom mintha féltene engem vagy nem is tudom. Mintha már élt volna át ilyesmit. Szoktam is mondani a nekiek hogy jobb ha nem foglalkoznak velem mert a fiammal gyűlik meg a bajuk.😁😂 De amúgy fura, soha nem bántottuk őt hiszen ő a mi kis csillagunk, a szemünk fénye. Nem fura ez? Komolyan el kezdtem azon gondolkodni, hogy nem lehet hogy az előző életében élt át ilyen traumát. Eddig nem igazán hittem a reinkarnációban és most sem. De erre más magyarázat nincs, vagy van?
2018. dec. 2. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ösztön...
2018. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem érti a helyzetet, furcsa neki, megijed tőle. Lehet, hogy közben túl nagy hanggal vagytok, túl hirtelen mozdulatokat tesztek, amiket máskor nem csináltok, stb. Nincs ennek semmi köze reinkarnációhoz. Unokatestvérem kisfia például akkor kezdett el mindig sírni, mikor anyuka felüléseket csinált a földön, ő akkor már nagyobb volt, és mondta neki mindig, hogy "nem nem, ana neem" :)
2018. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon sok ismeret öröklödö, a génekben kodolt. A bántás is ilyen. Nem téged félt, hanem az agresszio ijeszti.
2018. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fish1 ***** válasza:
63%
Lehet előző élet emléke is, de azt jobban el tudom képzelni, hogy ilyen helyzetben valamelyikőtök feszült lesz és ezt érzi meg a gyerek.
2018. dec. 3. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Felrémlik benne az evolúció elejéről a család fán történő élete.
2018. dec. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem érti a dolgot.

Érzékenyebb kisbabák akkor is hajlamosak összefélni magukat, ha valaki hangosan felnevet, vagy csak viccelődik velük. Pedig ebben nincs bántás, csak egyszerűen nem értik, ezért félnek tőle.

2018. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Az ösztön és a reflexek attól még működnek, illetve az ismeretlen egy kicsit mindig ijesztő, mert nem tudjuk, mi vár ránk.
2018. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bogus20 válasza:
100%
A kutyák is ilyenek. Ha megjátszottunk egy veszekedést a kutyánk mindig bele akart avatkozni, de ő teljesen komolynak vette a harcot. Szerintem a babák, kisgyerekek többsége is ilyen, ez inkább ösztönös.
2018. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tényleg a mi kutyánk is mindig közbe avatkozik ☺
2018. dec. 4. 22:02
 10/10 anonim ***** válasza:

A kis majom is fél, ha a csoportban akár nem vérre menő veszekedés/verekedés tör ki.

.

A kutya a gazdáját 'félti', a gyerek pedig az anyja elvesztésétől fél.

2018. dec. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!