Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez a lélek fog visszajönni...

Ez a lélek fog visszajönni hozzám?

Figyelt kérdés

Sajnos nem a szívemre hallgattam és elvetettem a kisbabam.

8 hetes volt

Nagyon megbántam.

Szerintetek ha terhes leszek majd egyszer akkor ugyanaz a lélek jön visszahozzam akit most elküldtem? Vagy pedig más?


2018. dec. 3. 14:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Másik lélek fog jönni.
2018. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
19%
Igazabol te nem elkuldted hanem... Megis miert jonne vissza egy ilyen meleg fogadtatas utan?
2018. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Szegényke...
2018. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%

Volt valaki aki élt és meghalt. Más jön, aki él és meghal, te is élsz és meghalsz (egyszer) Nem olyan bonyi.

Az ember egyszeri és megismételhetetlen.

[link]

"Okuljatok mindannyian e példán.

Ilyen az ember. Egyedüli példány.

Nem élt belőle több és most sem él

s mint fán se nő egyforma-két levél,

a nagy időn se lesz hozzá hasonló."

2018. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom,ezért nem akarok gyereket.
2018. dec. 3. 15:43
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
Én is csak azt tudom mondani , hogy Szégyelld magad kérdező !!!
2018. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Inkubátor? Állami gondozott gyerekek lesznek a legrosszabb felnőttek.

Egyébként nem a kioktatásra voltam kíváncsi, mindennap megkapom magamtól.

Védekezés mellett estém teherbe, családom nem támogatott, a volt párom sem és minimal bérből szülőkkel lakva nem tudtam volna neki azt az életet biztosítani amit érdemel egy ember.

De ez nem mentség, tudom.

Köszönöm a válaszokat.

2018. dec. 3. 17:19
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
Semmilyen lélek nem készült abba a testbe amit abortáltak, a másik oldal tökéletesen tisztában volt vele, hogy nem lesz belőle megszületett gyermek.
2018. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Bízzunk benne,hogy a lelkek bölcsek és több tudàsuk van,mielőtt testet öltenek, mint nekünk, akik màr annyit felejtettünk...

A megérzésekre,jelekre mindig nagyon figyelni kell.Arra,hogy mit súg a szív.Mert az kevésbé téved.

2018. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Volt okod rá, és ne ostorozd magad. Akinek meg kell születnie, az jön, amikor itt van az ideje, és az abortusznak is megvan a maga oka, még akkor is, ha sokan szeretnek ítélkezni, de ha már ezo kategória, akkor hidd el, ez sem ok nélkül történt ezo vonatkozásban sem, ezt neked is meg kellett élned, és neki is. Ha ezen kívül van még dolgotok egymással, jönni fog, ha nincs, és nem az a sorsod, hogy gyermektelen maradj, akkor más fog jönni.
2018. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!