Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy a mostani...

Lehetséges, hogy a mostani életemben egy olyan férfiba legyek szerelmes, akit esetleg ismerhettem előző életemben? N 26

Figyelt kérdés
Nos röviden, 11 évesen nagyon beleszerettem valakibe... egy pillanat alatt... a tekintete, a mimikáj, stb... nem tudom megmagyarázni, de számomra a legvonzóbb lény az életben. Gyerekként is tudtam, hogy ez nem egy egyszerű rajongás , ez kihatással lesz az életemre. Így is lett. Az illető most a létezésemről se tud valószínűleg ( habár levélben próbáltam felvenni a kapcsolatot, de nem sikerült, legalább is választ nem kaptam). Ennek hatására szépen lassan elkezdtem sodródni az árral, megtanultam a nyelvét, kimentem az országba. A kultúrába is azonnal beleszerettem, a város egyik részén pedig úgy érzem , ott a lelki békém. Megyek majd ezzel asztrológiára is, mert már az életem több, mint felét ebben éltem le, és úgy érzem, válaszokta van szükségem, útmutatásra. Tudom, hogy aki nem hisz ezekben annak mennyire nevetségesnek hangzik az, amit leírtam. De úgy érzem, eltévedtem. Tudom, most sokan ráfogják, hogy klinikai eset vagyok... lehet, de akkor is szeretnék erről többet tudni
2018. dec. 4. 20:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
55%

,,lény" ???

Nagyon vonzó lehet.

2018. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen,lehetséges.
2018. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hipnózisban/ meditációval többet is kideríthetek?
2018. dec. 4. 21:32
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha valamilyen tinisztárba lettél szerelmes anno,akkor az csak egy vágyálom,semmi más. Amúgy igen,lehetséges, de ha előző életbeli kapcsolatról lenne szó,akkor az illető részéről is kellene érkezzenek jelek a te irányodba. Regressziós hipnózissal szerintem kiderithető, külföldön több ilyen terapeutát találsz,mint hazai tájakon.
2018. dec. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tini sztár. És az nem elképzelhető, hogy valamilyen okból a mostani életünkben nem kellene találkoznunk, de én mégis felfedeztem őt? Mint mondtam, nem jöhetnek felőle érzelmek, mert nem ismer.
2018. dec. 5. 12:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A jelek nem feltétlen akkor jönnek,ha ismeritek egymást. Pl. az is egy jel,ha úton-útfélen belebotlasz,ugyanazokra a helyekre jár ahová te, ugyanott vásárol.. stb. Érdekes amiket leirsz, ha valamerre elmozdul a dolog,kiváncsi lennék a fejleményekre.
2018. dec. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi vagyok, elég régóta tart és egyre inkább úgy érzem, hogy valaminek történnie kell, valaminek ki kell derülnie, ha más nem azért, hogy lelki békét találjak, feszélyez a helyzet.
2018. dec. 5. 19:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Ismét én vagyok, előző válaszoló. Ha ennyire hiszel a lélekvándorlásban, meg ezotériában, akkor biztosan jártas vagy a meditálásban is. Egy belső utazás során választ kaphatsz a kérdéseidre. Sohasem szólalt meg benned a belső hangod? Az olyan érzés,mintha valaki szólna hozzád,de mégis belülről jön a hang. Csak nagyon rá kell koncentrálnod este elalvás előtt a kérdésre és még hinned sem kell benne, a válasz rendszerint megérkezik. Próbáld meg mindenképp, nem nehéz. Én mindig ehhez a módszerhez folyamodok,ha valamilyen nehéz döntést kell hoznom és mindig bejön. A válaszok megdöbbentőek, legtöbbször nincsenek egyáltalán inyemre, de el kell fogadnom,mert az minden esetben bekövetkezik.
2018. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meglehet nem is belső hang,hanem szellemi vezető, talán őrangyal az,aki ily módon válaszol a kérdésekre.
2018. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben ez jó ötlet, kipróbálom!!
2018. dec. 6. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!