Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tudnátok ajánlani valakit,...

Tudnátok ajánlani valakit, aki visszatud vinni az előző életembe?

Figyelt kérdés
Egy egészségügyi probléma miatt akarom ezt megcsinálni, mert olyan problémám van amire a mai orvostudomány nem tud választ adni. Csak komoly válaszokat kérek.

2018. dec. 30. 15:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy megbízható személyt keresek, aki komolyan foglalkozik ezzel.
2018. dec. 30. 15:36
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Én meg mondom a problémádat inkább, ha gondolod.
2018. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha a mai orvostudomány nemtud rá választ adni, akkor hova a francba akarsz visszamenni amikor 100 éve még nagyon sok barbár módszert alkalmaztak az orvoslásban?
2018. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az okát akarom megérteni, nem meggyógyítani, mert azt nem lehet.
2018. dec. 30. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Gyakorolj zen meditációt - tedd fel a kérdést - ne rakj rá gondolattal semmit ~ minősítés nélkül fogadd el amit találsz.
2018. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pszichiáter
2018. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mohácsi Viktória parapszihológust tudnám ajánlani. Nem tudom Magyarországon tartózkodik-e, én az Egyesült Államokban találkoztam vele évekkel ezelőtt. Sajnos elérhetőséget nem tudok, van egy blogja, az Ébredés Hajnalán. Esetleg ott többet megtudsz róla.
2018. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!