Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek ez így van?

Szerintetek ez így van?

Figyelt kérdés
Mondok egy példát: aki ebben az életében szereti a művészeteket, az a következő életében is szeretni fogja? Vagy akinek jó a nyelvérzéke, annak a következő életében is jó nyelvérzéke lesz?
2019. jan. 2. 19:51
 1/6 anonim válasza:
52%
Szerintem igen! Azok a szokások amikbe folyton energiát teszünk (vagyis kötjük őket) azok mennek tovább. Hát már most is azért alakultunk így; azért ezekhez kezdtünk vonzódni mert bennünk van az adott hajlam. Valójában aminek hisszük magunkat (ez az emlékhalmaz) azok nem vagyunk mi, mert halálunkkor egy pillanat alatt szertefoszlik az egész.. Jobban vagyunk igazából azok a szokások amik miatt pont ilyen utat jártunk be, és ezek az emlékek keletkeztek. Amíg bármihez vonzódunk - vagy taszítjuk azt ~ addig ezek a mintázatok energiát kapnak, és szerintem tovább is mennek...
2019. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem
2019. jan. 2. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Részt vettem egy regressziós hipnózison,amelyben visszavezettek egyik előző életembe,ahol festő voltam. Mostani életemben is festek, bár ez most nem a hivatásom, csak stresszűző foglalatosság. De imádom csinálni, ez az egyetlen dolog,ami megnyugtat.
2019. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Az első hsz nagyon jól leírta. annnyival egészíteném ki, hogy sajnos a rossz dolgok(hoz) való viszony vagy hajlam is megy tovàbb....s az lenne a lényeg, hogy ezeket mindig redukálni tudjuk , egyre jobbá válva. Sajnos sok esetben szinteken ragadnak meg emberek, mert nem tudják “megérezni” hogy nekik innen lehet elmozdulni a jobb felé. Akinek már sok sok élete volt, un.bölcs lélek, az általában tisztában van ezzel, tehát tökéletesedik. Viszont, ha valaki gyilkolt pl. előző életében, olyan gyorsan nem tud kikeveredni a rossz karmájából, életeken át sújtja ez.
2019. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ráadásiul, gyakran azokkal fut össze a köv. életeiben, akiknek törlesztenie kell( ene). minél gyorsabb a “ ráérzés”, annál gyorsabb a riossz karmából kikeveredés. Csak nehéz felismerni egyes jeleket, hiszen az elmúlt életek elmúltak, az adott egyén emlékei törlődtek. ( a tudat alattiak nem, ezért lehet visszahívni őket)
2019. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha így van, remélem muzikális hernyó leszek.
2019. jan. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!