Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi a különbség a lelkitárs és...

Mi a különbség a lelkitárs és az ikerláng között?

Figyelt kérdés

Melyikkel találkozok gyakrabban? Mindenhol máshogy írják.

Lelkitársból elvileg több is van, amiben nem annyira hiszek. Ráadásul azokat minden életben megtalálod, míg az ikerlángod van hogy csak 3-4 életenként egyszer találod meg. Ha egyáltalán akkor a Földön volt.


Illetve mellékesen szeretném már csak kíváncsiság szinten megkérdezni, hogy ha valaki homoszexuális, annak lehet a sors fintora, hogy az ikerlángja / lelkitársa egy hetero férfi, vagy egy nő, és így abban az életben az már kampec?



2019. jan. 5. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hihetőnek tartom, hogy lelkitársból több is van, mert lelkitárs nem csak párkapcsolat lehet, hanem pl. egy testvér is. Az ikerláng kapcsolatot meg nagyon nehéz, kihívásokkal teli kapcsolódásnak írják, az jogos lenne, hogy ritkábban találkozhass az ikerlángoddal, akkor, amikor megfelelő fejlettségi szinten vagytok hozzá, illetve amikor a fejlődés olyan, amit csak egymás által tudtok megvalósítani.

Szerintem lehetséges ilyen faramuci helyzet is, amit felvázolsz, mert az ikerlánggal a cél nem mindig az, hogy egy pár legyetek, és a homoszexualitás elfogadása nem mindenkinek egyszerű feladat, még annak sem, aki maga az, ebben az ikerlánggal tudjátok segíteni egymást. Lélekszinten állítólag nincsenek így beskatulyázva a nemek, a test olyan, mint egy jelmez, amikor használjuk, felvesszük, amikor véget ért az aktualitása, kibújunk belőle.

2019. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló jól megfogalmazta, a lelkitársak különálló lelkek, akik elkisérnek életed egy szakaszán.Ez lehet párkapcsolat,barát, szülő,rokon, bárki aki közel áll a szivedhez. Mig az ikerlángról azt tartják, hogy ő lelked másik fele,temagad vagy egy másik testben, ugyanis a lélek mikor inkarnálódik fizikai testbe,energiájának csak egy részét hozza magával. Ha a másik fél is inkarnálódik,az az ikerláng. Ez ritkábban történik meg,hogy a lélek mindkét fele egyszerre vállaljon földi inkarnációt. Az ikerlángok közti kapcsolat azért annyira viharos és felkavaró, mert az egyformán gondolkodó emberek nagyon nehezen értenek szót, nem ellentétei egymásnak,hogy egymást kiegészithessék.
2019. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lelki társ a leghasználtabb definíció alapján, egy olyan ember( mivel jelenleg te is az vagy), aki így vagy úgy, de egy életen át veled lesz, vagy ha nem is, de nagyon fontos szerepet tőlt be az életedbe, amíg ott van. Fejlődés szempontjából nagyon magas nagyságrendű dolgokat mozgat meg az életedben levése.

.., ami nem hülyeség, mert a társ szó nem dobálható akárkire.


Az ikerlángnak ehhez semmi köze. Az csupán a szellemed másik fele. Mivel egy lélekből s fejlődés közben egy szellemből vagytok.., máshogyan mint a többiekkel, így a fél szellemed vele 100%os identitás egyezést él meg. Ez a szám az embereknél eszméletlen ritkán van 20% alatt, és 80% felett. És négyzetesen növekszik a vele hozott erő, mivel hiába hasonlítasz valakivel nagyon, a szellemi fémyeteket tekintve, az ikerlángoddal ugyanazok vagytok( szó szó).

Ha pl magasan tartanál spirituálisan és egy pszichedelikus trippednél egységre csatlakoznál, éreznéd, hogy mindenkivel és mindennel szellemi barátságot élsz meg, ezáltal végtelen jót akarva nekik, viszont van egy ember, ha egyáltalán neked van, akivel szellemi szerelmet élsz meg. A szellemed csak vele vágyik összeolvadni.


Az ikerlángod közel veled egy idős, szinte mindig, hisz egyszerre tudtok fejlődni. És életen kívül kicsi a fejlődési idő.


Lehet a sors 'fintora'. Nem kampec. Tanuld meg, amit meg tudsz. A sors alakítói nem kis pályások. Többszörösen tökéletesek a 3. síkbeli szempontból. Tudják mit csinálnak. Nem véletlen van olyan is, hogy nem találkozol az ikerlángoddal, aztán mikor igen, akkor is általában, hogy közbelépés-effektust kapj, és végre felhagyj káros gyakorlataid egy részével.

2019. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ciparka válasza:
56%
Hát....én már lassan ikerláng szakértő lettem. Csak azt akarom írni ezzel, hogy soha ne akarj az ikerlángoddal még találkozni sem. Soha. ennél nagyobb fájdalom, szenvedés, önmagadból kifordulást még nem éltél meg, csak ha vele össze hoz a sors. Pokoli. És amiről nem ír senki, általában az igazi ikerlángoddal valő találkozást, megelőzi az un nevezett hamis ikerláng. Ugyanazt éled meg vele, csak eltűnik, Ha már úgy érzed, vissza találsz önmagadhoz, és reménykedsz egy sima földi szerelemben, na.....akkor az égiek elhozzák neked az igai ikredet. Ha azt hiszed, innentől séta galopp az életed, akkor tévedsz. Ugyan ott folytatódik minden mint amit a hamis ikerlángoddal megéltél, csak minden a köbön megy. Ugyanaz a fájdalom, szenvedés, akár évekig, egyetlen pillanatra sem tud a gondolataidból elűnni, és neki is ez megy. Évekig, akár. És amikor már minden mindegy neked, akkor megpróbálsz tovább lépni, már nem fáj a hiánya, már sok boldogságot kívánsz neki, csak szabadulj. De, nem megy. Ha bele pusztulsz sem megy. De közben elengedted, és ő mindig, de mindig vissza tér, amikor már te elhatároztad, hogy végleg véget vetsz neki. Pont egy formák vagytok, abszolút mindenben, mint két tojás, Általában 50 éves kor után találkoznak, és vagy mindegyiknek, vagy egyiknek férje, felesége van. Hát nem kispályás tanítás, az bíztos. Csak ennyit az ikerlángról.
2019. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó nem igaz,amit ìrsz.Én ismerek ikerlângosokat,és rohadtul nem 50 évesen jöttek össze.Az se igaz,hogy hamis ikerlángod is van előtte.Max.annak aki annyira keresi,hogy akárkibe képes beleképzelni ezt.Nem kell ökörségekkel fárasztani a népet.


Amùgy csak egy idióta akar ikerlángot.Csak a f..aszt szopod vele.A legszánalmasabb dolog a világon.

2019. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És az is ökörség,amit azzal kapcsoltban írtál hogy kösel azonos korùaknak kell lenniük.A fejlődés szintje nem korhoz kötött.Szóval kb nem ástad bele magad tùl jól a témába.
2019. febr. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia.Én találkoztam az ikerlángommal,és nem akarlak elkeseríteni blog író,de hatalmas szenvedés.Ez már nem e világi kapcsolat,hanem földöntúli,és akármennyire akarom elfelejteni,nem lehet.Ez olyan erős spirituális kapcsolat,hogy tudsz nélküle élni,de senkivel se lesz olyan kapcsolatod és olyan érzésed,mint ő vele.Nagyon erősnek kell lenni ahoz hogy egy nő ezt belássa,és nagyon nagy szenvedés,főleg amikor tudod hogy neki nem jó az élete,van családja,a barátnője már megakar tőle szabadulni,de ő nem akar elszakadni a családjától.És tudod azt hogy irántad érez,téged szeret én pl már annyira szenvedtem hogy már nem akarok vele beszélni se,és azt kívántam neki hogy legyen boldog.Majdnem 20 év a korkülönbség köztünk,és elég ha látom már akkor minden bajom van annyira szeretem annyira hiányzik,és pont amikor már megtanultam ezt az érzést kezelni,mindig akkor találkoztunk,aztán jöttek az újabb szenvedések ismételten,és kb vagy 3 ilyen alkalom volt,emlékszek az elsőlátásra,hogy rögtön felismertem,tudtam hogy ő az,és annyira elakartam felejteni eztaz érzést hogy elakartam hitetni magammal hogy eltudtam,de nemtudtam,aztán annyira megnyíltak a szívcsakráim hogy amikor mellettem elsétált olyan energiaáramlat járt át a testemen,hogy a kezem remegett nem kaptam levegőt,az egész testemen átfutott,a szívem majd kiugrott de még ennél is több ezaz érzés,nem lehet leírni,csak az tudja aki már ezt érezte. ilyet sose egy férfinál se éreztem,és azota csak szenvedek,jobban fogalmaznék sose szerettem még így egy embert se mint őt.Pedig már eljutottunk odáig hogy csókolóztunk,beszéltünk,aztán úgy döntöttem hogy már nem akarok vele beszélni,mert ha ő a családját akarja ezt elkell fogadni,és nem szabad semmit se rá erőltetni,szabadon kell döntenie,ezaz az igazi feltételnélküli szeretet,de a legnehezebb döntés,és én nagyon szenvedek miatta,elmondani sem tudom,de szabad akarata van,ezt kell elfogadni. :)
2019. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!