Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Duálpár, nagy Ő, egymásnak...

Duálpár, nagy Ő, egymásnak jöttünk, közös életút?

Figyelt kérdés

Nagyon kérek mindenkit, hogy aki nem ebben hisz lapozzon tovább, nincs szükségem lenéző, elutasító, és kioktató kommentekre arról, hogy dilettáns lennék. Nagyon köszönöm a megértést!


Szóval 25 éves vagyok, Debrecenben élünk, és a feleségem válni szeretne. Alapvetően nem ilyen beállítottságú vagyok, de nyitott gondolkodású vagyok. Elmentem hát horoszópot csináltatni, voltam látónál, tanítónál, családállításon (nem Hellinger félén, hanem olyanon, ahol előző életekbe is belenéznek, kicsit spirituálisabb), összesen, tehát 5 "ilyen helyen". Megdöbbentő volt, hogy a legtöbb alkalommal anélkül hallottam vissza a konkrét eseményeket, történéseket, gondolataimat, hogy beszéltem volna róluk. Szóval mind az 5 helyen 100%-osan állították, hogy a feleségemnek és nekem együtt kell lennünk. Ő a duálpárom, közös az életutunk, stb... Most mégis nagyon el van tőlem fordulva. 5 hónapja már nem is nagyon beszél velem. És el akar válni. Alapvető probléma a szülei és köztem fennálló ellentét volt, ami nem mutatkozott kifelé, de belül feszültség volt bennem. Hogy lehetne őt visszafordítani?



#duálpár #közös életút
2019. jan. 9. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Békülj ki a szüleivel.Bár ha már válni akar,akkor még lehet hogy az is kevés lesz.
2019. jan. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy összetartoztok, hogy ő a másik feled, az nem jelenti azt, hogy valóban együtt is fogjátok leélni az életeteket. Tanítanotok kell egymást, és a közös, boldog életben van a legkevesebb tanulnivaló.

Ajánlom a Café de Flore c. filmet, abban nagyon szépen benne van, hogy valójában mit is jelent, hogy is működik ez az összetartozás.


A döntés joga mindig, mindkét félnek szabad. Nem mondhatod meg, mi a jó neki, nem értethetsz meg vele dolgokat, amíg nem tapasztalta meg maga is valamilyen formában.


Van egy nagyon jó barátom, egy éve már, hogy szakított vele az ő párja. Nem tud továbblépni azóta sem, ésszel tudja ugyan, hogy ennek így kell lennie, de mivel ő tudja, hogy összetartoznak, tudja, hogy milyen életük lehetne együtt, ezért senki más nem teszi boldoggá. Borzasztó nézni, ahogy szenved, főleg, mert amivel vigasztalnám, azzal mindennel tisztában van, asztrológus az anyukája, többet tud ezekről a dolgokról, mint én.


Szóval hiába, hogy te tudod, vagy akár még ő is tudja, hogy ez a helyzet, ez nem fogja meggátolni abban, hogy végigjárjátok azt az utat, ami erre az életre kiadatott.

2019. jan. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!