Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Komoly kapcsolat fog kialakulni?

Komoly kapcsolat fog kialakulni?

Figyelt kérdés
A párom fél éve megismerkedett egy nővel.Első pillanattól fogva vonzódnak egymáshoz lelkileg,érzik hogy volt már közös előző életük.Egy hatalmas erő taszítja őket egymáshoz,ha a másikra néznek önmagukat látják.Tudják dolguk van egymással,és nem tudnak a vonzásnak ellenállni. Megtalálták egymásban a másik felüket...A páromban még vannak kétejek hogy működni fog közöttük a kapcsolat. Valaki volt hasonló cipőben?

#lélek #ikerláng #lelkitárs #duál pár #másik felem
2019. jan. 12. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen voltam (és vagyok), bár nekem nem volt párom aki ennyire megértően viselte volna hogy elhagyom őt a "lelkitársamért".
2019. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pár napja lett nyilvánvaló számomra a dolog...hirtelen fel se fogtam...még csak pislogok nagyokat
2019. jan. 12. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Így azért érthetőbb.És csak úgy elengeded őt?

Úgy érzed, ez a helyes lépés?

2019. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha a párod igazán szeretne akkor karmikus kapcsolat ide vagy oda, nem hagyna el téged. Sőt nem is foglalkozna úgy nagyban azzal a nővel. Ha valaki igazán szerelmes,és boldog a párjával még a jó Isten se tudja eltántoritani a jelenlegi kapcsolatátol. Nekem ez a véleményem. Magunk irányitjuk a sorsunk.
2019. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon hisz a spirituális dolgokban,és abban hogy az ilyen találkozások nem véletlenek...Elmondása szerint a másik nő is ilyen beállítottságú...Szerintük ezt az utat végig kell járniuk..Szóval...Nem sok mindent tehetek.
2019. jan. 12. 13:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor hagyjad. Ha ennyire menni akar azután a nő után akkor menjen. Nem tudsz mit kezdeni. Max probálj meg beszélni vele és picit felébreszteni ebből a karmikus kapcsolat marhaságból, hátha magához tér. De én ezután már nem tudnék úgy ránézni mint azelőtt. Végül is ennyit érsz neki? Ennyit ér neki a kapcsolatotok?
2019. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg fogja még bánni ezt a párod, de már késő lesz.
2019. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen!!!! Mintha engem írtál volna le. ILYEN NINCS! Ugyanezt érzem....megtaláltam a másik felem. DE sosem lesz az enyém....
2019. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást mindenkinek!
2019. jan. 13. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!