Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Reinkarnáció és karma

A kérdés

Komoly kapcsolat fog kialakulni?

A párom fél éve megismerkedett egy nővel.Első pillanattól fogva vonzódnak egymáshoz lelkileg,érzik hogy volt már közös előző életük.Egy hatalmas erő taszítja őket egymáshoz,ha a másikra néznek önmagukat látják.Tudják dolguk van egymással,és nem tudnak a vonzásnak ellenállni. Megtalálták egymásban a másik felüket...A páromban még vannak kétejek hogy működni fog közöttük a kapcsolat. Valaki volt hasonló cipőben?

Keress kérdéseket hasonló témákban: lélek társ, lelkitárs, duál pár, másik felem, ikerláng

jan. 12. 11:26  Privát üzenet  

A válaszok
Hathor nevű felhasználó válasza:

Igen voltam (és vagyok), bár nekem nem volt párom aki ennyire megértően viselte volna hogy elhagyom őt a "lelkitársamért".

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jan. 12. 12:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pár napja lett nyilvánvaló számomra a dolog...hirtelen fel se fogtam...még csak pislogok nagyokat

# 2/9Időpont jan. 12. 12:59 Privát üzenet

Így azért érthetőbb.És csak úgy elengeded őt?

Úgy érzed, ez a helyes lépés?

# 3/9Időpont jan. 12. 13:02 Privát üzenet
Ha a párod igazán szeretne akkor karmikus kapcsolat ide vagy oda, nem hagyna el téged. Sőt nem is foglalkozna úgy nagyban azzal a nővel. Ha valaki igazán szerelmes,és boldog a párjával még a jó Isten se tudja eltántoritani a jelenlegi kapcsolatátol. Nekem ez a véleményem. Magunk irányitjuk a sorsunk.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jan. 12. 13:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon hisz a spirituális dolgokban,és abban hogy az ilyen találkozások nem véletlenek...Elmondása szerint a másik nő is ilyen beállítottságú...Szerintük ezt az utat végig kell járniuk..Szóval...Nem sok mindent tehetek.

# 5/9Időpont jan. 12. 13:18 Privát üzenet
Akkor hagyjad. Ha ennyire menni akar azután a nő után akkor menjen. Nem tudsz mit kezdeni. Max probálj meg beszélni vele és picit felébreszteni ebből a karmikus kapcsolat marhaságból, hátha magához tér. De én ezután már nem tudnék úgy ránézni mint azelőtt. Végül is ennyit érsz neki? Ennyit ér neki a kapcsolatotok?

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont jan. 12. 13:25 Privát üzenet

Meg fogja még bánni ezt a párod, de már késő lesz.

# 7/9Időpont jan. 12. 13:27 Privát üzenet
Ez hihetetlen!!!! Mintha engem írtál volna le. ILYEN NINCS! Ugyanezt érzem....megtaláltam a másik felem. DE sosem lesz az enyém....

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jan. 12. 21:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást mindenkinek!

# 9/9Időpont jan. 13. 16:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha valakivel kezd kialakulni egy közvetlenebb kapcsolat mi az oka, hogy az illető időnként visszalép?
Lányok, fiúk, Szerelmi kavalkád kezd kialakulni mit tegyek?
Hogyan kell haverkodni, hogyan szokott kialakulni egy haveri kapcsolat?
Miért érzem azt, hogy egy komoly családi botrány (rossz esetben válás) fog ebből kialakulni?
Mit érez egy ló, amikor betörik? Nem megalázást? Hogy lehet hogy később mégis szoros kapcsolat tud kialakulni ember és (betört) ló között?
Tudtok olyan számokat mondani, amik arról szólnak, hogy lehetséges, hogy több fog kialakulni az első találkozásból (kapcsolat, szerelem), jók a kilátások?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Reinkarnáció és karma rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!