Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Reinkarnáció és karma

A kérdés

Mi a jelenlegi inkarnációdban a feladatod?

(Már ha tudod, persze. ) ja, és komoly a kérdés !

Keress kérdéseket hasonló témákban: inkarnáció, élet, sors

jan. 12. 19:06  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mivel már sem fenti, sem lenti karmaszálak nem kötnek -érti, aki érti- szabad ember vagyok. Magam választom meg a feladatom. A jövő okozója, és nem a múlt következménye vagyok.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/17Időpont jan. 12. 19:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt ugye todod, hogy a sorsodat nem írányíthatod, max. az utadra van befolyásod? :) A karma pedig old is de köt is.

# 2/17Időpont jan. 12. 19:11 Privát üzenet

Nekem abba kéne hagynom a világ, és önmagam - elöl a menekülést. De képtelen vagyok.

Ez biztos feladat lenne, mert addig nem tudok semmit csinálni amíg ezt nem intéztem el.

De nem fogom megoldani! Már eldöntöttem. Feladom, és menekülök tovább...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/17Időpont jan. 12. 19:14 Privát üzenet
Hathor nevű felhasználó válasza:

A szüleim,a párom és a munkám.

Az elsőt megoldottam, úgymond,már pár élet óta volt feladatom velük.

A munkámat imádom viszont van olyan területe amitől sokáig féltem.De már ez is kipipálva félig-meddig.

A harmadik feladatom hogy párt találjak.A családalapítás nem volt benne.

De amikor megláttam a párom először,már nem feladat volt, hanem ajándék.

Valahogy megéreztük egymást.

A párom által rengeteget fejlődök és ő is általam.A gyerekek pedig mindkettőnket próbára tesznek.Szeretem a családom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/17Időpont jan. 12. 19:19 Privát üzenet
Nekem leeht, hogy az, hogy "eltűrjem mindenkitől, hogy megaláznak, kihasználnak és semmibe vesznek", mert "előző életemben biztos önzően, másokra nem gondolva éltem"...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/17Időpont jan. 12. 19:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

kedves 5 ös! nem mindig büntetés, ha nem becsülnek meg, megaláznak! lehet a karmád az, hogy erősítsd magadban, hogy veled így nem szabad bánni -> önbecsülésed fejlődjön !

# 6/17Időpont jan. 12. 19:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

kedves 4es! csak így tovább :)

# 7/17Időpont jan. 12. 19:25 Privát üzenet

Mint laikus érdeklődők kérdem.

Hogyan lehet megtudni ezt?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/17Időpont jan. 12. 19:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

úgy, hogy keresel egy csendes helyet,kiűríted a gondolataid és azt kérded: merre halad az életem? tetszik, amit tapasztalok, vagy hiányérzetem van? boldog próbálok lenni, vagy nem sok boldoggság van bennem? örülök az életemnek? stb. Ha pozitív erzéseid vannak -> jó fele tartasz. Ha valami, nehéz érzés fog el -> karmikus feladatod vagy feladataid ( még) nem teljesültek. Utana ezekre kell koncentrálni, de ez a nehezebb része, mert rá kell jönnöd ki vagy, és miért vagy? mi által és mi céllal?

# 9/17Időpont jan. 12. 19:34 Privát üzenet

"úgy, hogy keresel egy csendes helyet,kiűríted a gondolataid és azt kérded: merre halad az életem? tetszik, amit tapasztalok, vagy hiányérzetem van? boldog próbálok lenni, vagy nem sok boldoggság van bennem? örülök az életemnek? stb. Ha pozitív erzéseid vannak -> jó fele tartasz. Ha valami, nehéz érzés fog el -> karmikus feladatod vagy feladataid ( még) nem teljesültek. Utana ezekre kell koncentrálni, de ez a nehezebb része, mert rá kell jönnöd ki vagy, és miért vagy? mi által és mi céllal?"

Ez a spiritualitás bazári verziója, kedves Kérdező.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/17Időpont jan. 12. 19:40 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Előfordulhat hogy valakit annyira erősen beszippantott a saját karmája (~ kb mint egy fekete lyuk) hogy a jelenlegi életében képtelen lesz kiszabadulni ebből a csapdából?
Szerintetek leszületésünk előtt látunk részleteket jelenlegi életünkből?
Hogyan tudhatnám meg mi a jelenlegi feladatom az életben?
Az előző életeinktől függ a jelenlegi életünkben meglévő ízlésünk? (többi lent) 14/L
Ha nem ismerem a jelenlegi szüleimet, akkor előző életemben nem volt hozzájuk közöm?
Lehet valakinek a jelenlegi életében az előző életéből fakadó honvágya?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Reinkarnáció és karma rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!