Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi a jelenlegi inkarnációdban...

Mi a jelenlegi inkarnációdban a feladatod?

Figyelt kérdés
(Már ha tudod, persze. ) ja, és komoly a kérdés !

2019. jan. 12. 19:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Mivel már sem fenti, sem lenti karmaszálak nem kötnek -érti, aki érti- szabad ember vagyok. Magam választom meg a feladatom. A jövő okozója, és nem a múlt következménye vagyok.
2019. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azt ugye todod, hogy a sorsodat nem írányíthatod, max. az utadra van befolyásod? :) A karma pedig old is de köt is.
2019. jan. 12. 19:11
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abba kéne hagynom a világ, és önmagam - elöl a menekülést. De képtelen vagyok.

Ez biztos feladat lenne, mert addig nem tudok semmit csinálni amíg ezt nem intéztem el.

De nem fogom megoldani! Már eldöntöttem. Feladom, és menekülök tovább...

2019. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim,a párom és a munkám.

Az elsőt megoldottam, úgymond,már pár élet óta volt feladatom velük.

A munkámat imádom viszont van olyan területe amitől sokáig féltem.De már ez is kipipálva félig-meddig.

A harmadik feladatom hogy párt találjak.A családalapítás nem volt benne.

De amikor megláttam a párom először,már nem feladat volt, hanem ajándék.

Valahogy megéreztük egymást.

A párom által rengeteget fejlődök és ő is általam.A gyerekek pedig mindkettőnket próbára tesznek.Szeretem a családom.

2019. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem leeht, hogy az, hogy "eltűrjem mindenkitől, hogy megaláznak, kihasználnak és semmibe vesznek", mert "előző életemben biztos önzően, másokra nem gondolva éltem"...
2019. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
kedves 5 ös! nem mindig büntetés, ha nem becsülnek meg, megaláznak! lehet a karmád az, hogy erősítsd magadban, hogy veled így nem szabad bánni -> önbecsülésed fejlődjön !
2019. jan. 12. 19:23
 7/19 A kérdező kommentje:
kedves 4es! csak így tovább :)
2019. jan. 12. 19:25
 8/19 anonim ***** válasza:

Mint laikus érdeklődők kérdem.

Hogyan lehet megtudni ezt?

2019. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
úgy, hogy keresel egy csendes helyet,kiűríted a gondolataid és azt kérded: merre halad az életem? tetszik, amit tapasztalok, vagy hiányérzetem van? boldog próbálok lenni, vagy nem sok boldoggság van bennem? örülök az életemnek? stb. Ha pozitív erzéseid vannak -> jó fele tartasz. Ha valami, nehéz érzés fog el -> karmikus feladatod vagy feladataid ( még) nem teljesültek. Utana ezekre kell koncentrálni, de ez a nehezebb része, mert rá kell jönnöd ki vagy, és miért vagy? mi által és mi céllal?
2019. jan. 12. 19:34
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"úgy, hogy keresel egy csendes helyet,kiűríted a gondolataid és azt kérded: merre halad az életem? tetszik, amit tapasztalok, vagy hiányérzetem van? boldog próbálok lenni, vagy nem sok boldoggság van bennem? örülök az életemnek? stb. Ha pozitív erzéseid vannak -> jó fele tartasz. Ha valami, nehéz érzés fog el -> karmikus feladatod vagy feladataid ( még) nem teljesültek. Utana ezekre kell koncentrálni, de ez a nehezebb része, mert rá kell jönnöd ki vagy, és miért vagy? mi által és mi céllal?"

Ez a spiritualitás bazári verziója, kedves Kérdező.

2019. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!