Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A túlvilágon a párok újra...

A túlvilágon a párok újra szerelmesek lehetnek haláluk után? Vajon megvárják ott egymást?

Figyelt kérdés
Ha meg halunk, a keresztény hit szerint a túlvilágra kerülünk.Szerelmes pár pl a fiú meg hal a lány közben másokkal van szexuálisan valamint másba szeret bele ès később úgy hal meg, akkor a túl világon már a fiú nem tudja fogni a kezét hogy újra eggyé legyenek, miközben várt rá?

#hit #örök szerelem #öszinte parkapcsolatok
2019. jan. 14. 05:06
1 2
 1/12 Miss Endzsi ***** válasza:
60%
Bárcsak én is tudnék még hinni a mesékben.
2019. jan. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
49%
Tök mindegy, hogy ki miben hisz. senki nem jött még vissza, hogy elmondja mi van a halál után.. ha egyáltalán van valami. Emiatt én ilyen kérdéseken egyáltalán nem is gondolkoznék.
2019. jan. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
pedig jó lenne tudni
2019. jan. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonymousreview60 ***** válasza:
88%

#1:+1. #2:+1.

A keresztény tanítás szerint a mennyben az emberek úgy szeretik egymást, mint az angyalok, tehát a szexualitás nem létezk.

2019. jan. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Amikor Jézust arról kérdezték, hogy kinek a felesége lesz a túlvilágon az a nő, akinek meghalt a férje, ezért feleségül vette őt a férjének a testvére, de az is meghalt, így a következő fiú is (héber törvények) erre Jézus azt felelte, hogy senkié nem lesz, mert a mennyek országában nincs házasság. (A házasság amúgy is a szexuális vágy miatt van, ami test nélkül nem lesz :-)

A lelked nem férfi és ne nő, hanem nemtelen.

2019. jan. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Az oke, hogy nem lesz a tulvilagon szex, de a kerdezo szerintem arra kivancsi, hogy erkolcsileg hogy jon ossze, hogy idelent‘ uj parral eli az eletet, odafent viszont az 1. ferje varja..

Nem tudom! Azt tudom, hogy szamomra szent az eskum, es nem keresnek mast ilyen esetben. Es a ferjem sem, mert mar megigertem neki, hogy ha megteszi, visszajarok majd kiserteni xD

2019. jan. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
28%
Haeghalunk senki nem lesz senkivel, megszünt minden!
2019. jan. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Senki nem "várja" odafent. Amint megszabadulsz a testedtől, már nem az a lélek vagy, aki itt. Ahogy a félelmek, fájdalmak, tapasztalatok is elenyésznek, marad a nemtelen lélek. Nem vár téged házastársad, csak lelki testvéred, és az lehet több is.
2019. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Èn ezt mind tudom.

Ès azon agyaltam,hogy akkor legalább puszilgathatom,ölelgethetem e legalább ott a szerelmemet.

Ès lehetek e vele sokat egy társaságban sokáìg,mint aki szerelmes...

2019. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonymousreview60 ***** válasza:
44%

Egyetlen - épkézláb - vallás sem kecsegtet a túlvilágra nézve testi örömökkel. A túlvilágról pontosan annyi ismeretünk van most, mint 1491-ben az Indiába vezető nyugati útról: Vagy van, vagy nincs. Marco Polo elvileg járt ott, de a kutya hiszi azt.

A kérdésed kicsit öngyilkosságszagú. Ha szerelmi bánatod van, akkor szenvedj, egyél csokit és sörözz, de még jobb a kutyaharapást szőrével gyógyítani.

2019. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!