Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi a véleményetek, mi a ti...

Mi a véleményetek, mi a ti feladatotok ezen a világon? Milyen küldetésetek van most ebben az életetekben?

Figyelt kérdés

2019. febr. 15. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Másokat segítsek, hogy magamat alárendelve éljem tovább az életemet. Mint a lemmingek.
2019. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadni, befogadni, megélni, lecsendesíteni ( a belső vulkánokat)

Küldetésem pedig az, hogy megtanuljam magam jobban megbecsülni, és elfogadni, hogy nem minden úgy történik, ahogy várjuk, vagy ahogy elképzeljük.

2019. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

az hogy most isten mit is szánt nekem az majd idővel kiderül de azt tudom hogy most mit akarok


mindig is lusta voltam ha akartam valamit vagy épp kívántam amit csak nehéz munka árán érhettem el akkor azt hamar feladtam de most?! most olyan vagyok mint egy fanatikus megszállott!


igaz még mindig lusta vagyok :D szeretik is az lenni de minden nap erőt veszek magamon szakítok rá 3-4 órát és keményen dolgozok hogy elérjem a célomat, így még sosem voltam már kezdtem elgondolkodni azon amit te is épp kérdezel vajon ez lehet az igazi célom ezen a világon?

remélem hogy igen mert ha isten ne adja nem sikerül olyan letargiába fogok esni hogy azt kívánom bár meg sem születtem volna... :D komolyan :D


ja mellesleg olyan kis célt tűztem ki magamnak ami finoman szólva brutális, matematikailag nem lehetetlen :D az a lényeg

2019. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Mindig is irtóztam attól a szótól,hogy "Feladat". Olyan iskolásszaga, vagy ami még rosszabb, munkahelyszaga van. A "Küldetés" szó már jobban tetszik. Bevallom, én egyik kérdésedre sem tudok kimerítően válaszolni. Talán az, hogy a magyar nép tagjaként annak újraéledéséhez a magam szerény eszközeivel hozzájáruljak. Fiamból rendes, tisztességes embert faragjak. Minél többet olvassak a magyarság eredetével, történelmével kapcsolatban, sokat utazzak, legalább annyit legyek együtt nővel a következő 25 évben is, amennyit az elmult 25 évben voltam. (Na jó,ez kissé merész célkitűzés, elismerem :)
2019. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég furán alakult eddig az életem. Nehéz gyermekkorom volt.

Márisrögtönazonnal típus vagyok, azt hiszem türelmet kell tanulnom.

Elég manipulatív a személyiségem ami miatt rosszul érzem magam, ezen dolgozok, hogy ne így legyen. Eddig egy ember volt akit nem sikerült irányítanom, padlóra is küldött rendesen.

A feladatom idős koromban fog beteljesedni és azt érzem az unokámhoz fog kapcsolódni. Ennek semmi realitása nincs, ez egy érzés.

A körülöttem lévő emberekkel való karmikus kapcsolatom is érzem. Főleg a középső gyerekemmel.

Ezek mind mind csak érzések és lehet butaság is az egész.

Majd kiderül.

2019. febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az legyek ami vagyok, ne az ami szerintem jó vagy rossz.
2019. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Remélhetően:

A bölcsesség kikutatása és a tudás realizálása.

2019. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 fredike ***** válasza:
A küldetéstudat csak néhány agyament ember tulajdonsága. Az élethez nem küldetéstudat kell, mert ez az egyetlen életünk a kérdésben megfogalmazottakkal szemben. Nincs " ebben az életetekben". Élj úgy hogy neked, a családodnak e lehető legjobb legyen. Ne törődj bele hogy ezrek és ezrek becstelen módon gazdagodnak, ne törődj bele a szegénységbe ha az adatott neked. Segíthetsz másokon de a legfontosabb hogy magadon segíts.
2019. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem feladatokat adott az Úr. Dolgozom rajta, de ahogy most állok velük, valószínűleg örökké fogok élni. :D
2019. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nekem ilyen borzadály egy halál jobbkeze komplexusom van. Valaki?
2019. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!