Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik reinkarnáció?

Létezik reinkarnáció?

Figyelt kérdés
Úgy érzem már sokadik reinkarnációmban vagyok, ilyenkor mit kell tenni? Hol kell jelentkezni? Kik foglalkoznak ilyenekkel?

2019. márc. 14. 04:54
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Ha tudományos akarok lenni, akkor pszichiáterek foglalkoznak ezzel a pszichiátrián.

Ha áltudományos, akkor mély hipnózisban felszínre kerülhet sok minden az agyad zugaiból.

2019. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Én a pszichiáter-t javaslom.

Menj sürgősen, kezelésre van szükséged.

2019. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mire gondolsz? Keleti vallasokhoz fordulj


en is olyasmit erzek kerdesben amit #1 emlitett de az nem jo ut lenne


Mik a keleti vallasok?


hindiuzmus, taoizmus, buddhizmus, es hasonlok amik ezekhez kapcsolodnak


erdemes olvasnod

Bhagavad Gita - Vekerdi Jozsef

Tao tö King - Tökei Ferenc


Xy4

2019. márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Wadmalac ***** válasza:
19%
Én már előző életemben sem hittem benne.
2019. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

#4

Én meg a következő életemben sem fogok hinni benne.

2019. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én meg abban hiszek, hogy amit az elődjeink megéltek, pl édesapám, nagyszüleim, esetleg déd, és a felettiek hatására, nekem is kialakult egyféle tapasztalt mult, amit nevezhetünk reinkarnációnak, vagy evolúciónak, de ezek minden esetre megtörténtek, és én meg valahogy lettem, elég erős multal. Mindegyik felmenőm tapasztalatokat gyűjtüött egész életében, és továbbadott valamennyit, ami egyfajta spirituális élettel párhuzamosodott, és ez lett a végeredmény. Egy tapasztalt, mai ifjú, aki mindenhez ért, és mindenbe van beleszólása, ami érdekli a világban. Ez azért egy nyomós indok, még ha többezer évvel ezelött is kezdődhetett volna, de akár régebben is, mikor még csak... szóval a kezdetektől. De nevezhetjük evolúciós folyamatnak is :)
2019. márc. 14. 22:29
 7/9 anonim válasza:

Ezt figyeld meg jól:

A kegyelmi ajándékok között ugyan különbségek vannak, de a Lélek ugyanaz. IKorinthus 12:4


["Biblia? Én ebben nem hiszek, köszi." lehet így érez valaki, de ne zárkózzon el senki a lehetséges igazságtól holmi tévképzetek miatt. Isten nem az fizikai, látható egyház hanem része az egyház szellemiségének. Mindenben van ezen a földön jó és rossz. Ezért ne zárkózzunk el semmiféle földi dolog elől, hanem hagyjuk, hogy építsen a jó oldala. (ha a jó oldalával építkezünk az a ház nem dől össze. Mert Isten a kőszikla amelyre bátran építhetünk.)]

Hálás vagyok az áldásért, amit kapni fogsz (lehet nem én vagyok a postás, de Istentől, aki nem a "postás", hanem a feladója az ajándékodnak). Hogy miért tudod megkapni? Jézus által lettél alkalmas rá. Ha úgy érzed nem jönnek, akkor gondoskodjon róla, hogy végre fogadd el, hogy a tiéd. Nem tudod kiérdemelni mert már a tiéd. Ha akarod, fogadd el. Ha nem, nem. Jézus az Út, az Élet és az Igazság.. János 14:6

[link] áldás

Kérlek szeretettel viseletek el felebarátaim.

2019. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző életedben már elmagyaráztam töviről hegyire, hogy mi a helyzet a reinkarnációval, meg az előtt is. Mégis megint elfelejtetted. Tudod kivel szórakozzá’
2019. márc. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)
2019. márc. 22. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!